Klucze 

Klucze 

Każdy kierowca powinien posiadać w swoim samochodzie skrzynkę z podstawowymi narzędziami, które pomogą mu wykonać prostsze naprawy w sytuacji, gdy do awarii dojdzie daleko od domu i warsztatu. Kilka kluczy może pomóc zaoszczędzić sporą kwotę na pomocy drogowej, która nie należy do tanich usług – warto wiec wyposażyć się w tego typu narzędzia. Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się również jako podstawowe wyposażenie każdego warsztatu samochodowego, umożliwiając przeprowadzenie profesjonalnej naprawy auta.

W asortymencie naszego internetowego sklepu z częściami motoryzacyjnymi dostępny jest szeroki wybór kluczy, przeznaczonych do różnych zadań. Znajdują się wśród nich m.in.:

  • klucze nasadowe,
  • klucze nastawne,
  • klucze płasko-oczkowe,
  • klucze dynamometryczne,
  • klucze imbusowe,
  • klucze przegubowe.

Oferujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i zestawy, zawierające elementy w różnych rozmiarach. Są przeznaczone do kół, korków olejowych, świec, filtrów oleju oraz wielu innych elementów. W wielu sytuacjach umożliwiają samodzielną naprawę auta, zapobiegając konieczności udania się do warsztatu samochodowego, lub pozwalają na tymczasowe usunięcie awarii na czas dojazdu do najbliższego serwisu.

Nasza oferta to markowe klucze, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wyróżniają się wysoką funkcjonalnością – są uniwersalne i wygodne w użyciu, umożliwiają swobodne odkręcanie i przykręcanie poszczególnych elementów w autach. Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i przeciążenia, cieszą się bardzo długą żywotnością – nawet przy intensywnym użytkowaniu w warunkach warsztatowych posłużą niezawodnie przez wiele lat. Duży wybór w naszym asortymencie sprawia, że każdy klient znajdzie produkt – lub cały zestaw – który uzupełni jego skrzynkę z narzędziami i pozwoli dokonać napraw we własnym zakresie.

Klucze wybrane przez specjalistów

Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mieli dostęp wyłącznie do sprawdzonych rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania pod względem trwałości i funkcjonalności – dlatego na nasz asortyment składają się wyłącznie przetestowane narzędzia, które przeszły wstępną selekcję. Zapewniamy produkty, które zostały wykonane z uwzględnieniem wszystkich wymaganych norm, cieszą się długą żywotnością oraz są bezpieczne w użyciu. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu proponowane przez nas produkty są dostępne dla każdego.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj