Chłodzenie silnika 

Chłodzenie silnika

Superparts.pl jest miejscem, w którym liczy się wyłącznie Twoje zadowolenie - kierowani tą dewizą, od lat przeprowadzamy bardzo rygorystyczną i dokładna selekcję naszych dostawców. Jej celem jest zapewnienie Klientom gwarancji, że kupiony przez nich przedmiot spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości. W końcu od jakości naszego auta zależy nasze zdrowie i życie! Chłodzenie silnika nie jest tu wyjątkiem - przegrzane auto stanowi bowiem bardzo poważne ryzyko awarii utrudniającej poruszanie się naszym pojazdem. 

Chłodzenie silnika 

Chłodzenie silnika jest kategorią sklepu Superparts bardzo chętnie odwiedzaną przez kupujących. Przyczynia się do tego zarówno szeroki wybór renomowanych i sprawdzonych marek, jak i doskonałe ceny, będące naszym wyróżnikiem wśród konkurencyjnych stron. Z chłodzeniem nieodłącznie wiąże się obecność wentylatorów chłodnicy. Bez nich szybko doszłoby do przegrzania całego układu chłodzenia pojazdu. Oprócz kompletnych wentylatorów, posiadamy także poszczególne ich elementy. Przykładem niech będą chociażby obudowy, włączniki, sprzęgła wiskotyczne, jak i ich silniki czy łożyska. Jak widzimy, do tematu wentylatorów podchodzimy bardzo kompleksowo i szczegółowo, za co chwalą nas dziesiątki klientów. Rozbicie oferty na mniejsze części składowe przyczynia się do odczuwalnych oszczędności. Już nie stoi przed nami konieczność zakupu kompletnego układu chłodzenia silnika, wystarczy bowiem wyłącznie sam zepsuty składnik.

Aby woda mogła w niezakłócony sposób wędrować po całym układzie chłodzenia, niezbędna jest sprawna pompa wody. Pompa wody działa niczym ludzkie serce. Podobnie jak serce, także ona jest niezbędnym elementem, bez którego auto szybko by się przegrzało. W razie awarii samego koła pasowego, polecamy wymianę wyłącznie jego - na naszej stronie istnieje ta korzystna finansowo możliwość.

Chłodnice to prawdopodobnie najbardziej widoczna na pierwszy rzut oka część układu chłodzenia. Narażona jest na liczne uszkodzenia, przez znajdowanie się tuż za przednim zderzakiem. Nieraz zdarza się, że do chłodnicy trafi przypadkowo jakieś zwierzę, bądź co większy kamień. W takich pechowych sytuacjach nieraz musimy liczyć się z koniecznością wymiany chłodnicy. Pamiętajmy o różnorodności chłodnic. Dzielimy je bowiem na chłodnice wody, chłodnice oleju oraz chłodnice powietrza - intercoolery. Nasza oferta obejmuje każdą z nich, więc od tej pory nie musimy już drżeć na myśl o uszkodzeniu którejś z nich - wystarczy kontakt z naszym konsultantem. Błyskawicznie doradzi on, jaki rodzaj chłodnicy najlepiej nada się do posiadanego przez nas pojazdu. Jeszcze nigdy nie było to tak proste!

Zamontowane w zderzakach kierownice powietrza to także jeden z ważniejszych elementów dbających o odpowiednią temperaturę układu. Nakierowują one strumień powietrza dochodzący z zewnątrz w kierunku chłodzonych podzespołów. Kierownice powietrza często zrobione są z gum, mających właściwości degradacyjne pod wpływem upływu czasu. Należy więc co jakiś czas robić przegląd ich stanu.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj