Nadkola 

 • TRUCKTEC AUTOMOTIVE

  TRUCKTEC AUTOMOTIVE NADKOLE WEWNĘTRZNE MERCEDES
  NADKOLE WEWNĘTRZNE MERCEDES

  02.60.446
  4038081542726

  52,99 zł

  Sprzedanych sztuk: -

  w magazynie

  Parametry:dla numeru OE: 203 884 0822Strona zabudowy: z prawej

  Najniższa cena z 30 dni:
  52,99 zł brutto

 • TRUCKTEC AUTOMOTIVE

  TRUCKTEC AUTOMOTIVE NADKOLE WEWNĘTRZNE BMW
  NADKOLE WEWNĘTRZNE BMW

  08.62.407
  4038081555467

  78,99 zł

  Sprzedanych sztuk: -

  w magazynie

  Parametry:dla numeru OE: 51 71 7 059 380Strona zabudowy: z przodu po prawej

  Najniższa cena z 30 dni:
  78,99 zł brutto

Nadkola 

Jesień czy zima to w Polsce czas, kiedy na drogach pojawia się bardzo dużo zanieczyszczeń, więc pojazdy narażone są na działanie różnego rodzaju szkodliwych czynników zewnętrznych, jak kamienie, śnieg, spadające liście, piasek, błoto czy środki chemiczne. W takich warunkach niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie samochodu przed tymi właśnie czynnikami, ponieważ ich dostawanie się do wnętrza pojazdu, mogłoby uszkodzić jego poszczególne elementy i tym samym wpłynąć na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W bezpieczeństwie tym niezwykle istotną rolę odgrywają nadkola – proste w swojej konstrukcji elementy, tworzone z tworzyw sztucznych, które montuje się nad tylnymi i przednimi kołami. Skutecznie ochraniają one nadwozie przed wymienionymi wyżej czynnikami, a także zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do podzespołów samochodu.

Warto więc regularnie sprawdzać ich stan, a kupując samochód, sprawdzić to, czy w ogóle zostały zamontowane – często w wyniku uszkodzenia, poprzedni właściciele usuwają nadkola, nie montując nowych. Co więcej – w niektórych częściach świata, nadkola w ogóle nie są montowane fabrycznie, ponieważ samochód nie jest na tamtejszych drogach narażony na takie problemy i zanieczyszczenia, jak w Polsce!

Sprawdzajmy stan nadkoli i wymieniajmy je!

Choć nadkola wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, bardzo często dochodzi do ich zużywania się, co ma związek z tym jaką rolę pełnią i na jak trudne czynniki zewnętrzne są narażone. Szczególnie niebezpieczne dla nich są kamienie, potrafiące skutecznie uszkodzić ich strukturę, co z kolei wiąże się z obniżeniem ich funkcji ochronnych. A uszkodzone nadkola mogą doprowadzić do przedostania się do podzespołów niepożądanych zanieczyszczeń i doprowadzić do powstawania większych, bardziej kosztownych usterek.

Jeżeli więc zauważycie Państwo jakikolwiek problem z nadkolami, warto udać się do warsztatu albo samodzielnie wymienić tę część. Szczególnie istotne znacznie ma to, by zaopatrywać się w wysokiej jakości części zamienne, tworzone przez renomowanych producentów. W ofercie naszego e-sklepu, znajdziecie Państwo wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane nadkola od takich producentów, jak Van Wezel, którzy dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce dopasujecie również produkt do swojego samochodu. Nadkola dostępne są w niskich cenach, a ich wymiana w odpowiednim czasie pozwoli Państwu uniknąć późniejszych problemów – zachęcamy więc do ich zakupu!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj