Pierścienie centrujące 

Felgi aluminiowe to coś, co potrafi znacznie upiększyć każdy samochód. Jeżeli więc myślicie Państwo o ich zakupie i chcecie mieć jak największy wybór, powinniście przy okazji zainwestować w pierścienie centrujące, dzięki którym będziecie mogli kupić nie tylko felgi dedykowane, sprzedawane przez producenta, ale również te uniwersalne. A chcąc kupić takie pierścienie tanio, jednocześnie stawiając na ich najwyższą jakość, warto skorzystać z oferty naszego e-sklepu. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepsze pierścienie centrujące w atrakcyjnych cenach!

Brak produktów w tej kategorii

Pierścienie centrujące 

Kupując felgi macie Państwo dwie możliwości – postawić na takie, które oferowane są przez ASO, czyli autoryzowane serwisy obsługi i naprawy samochodów albo skorzystanie z felg uniwersalnych, które produkowane są na rynek wtórny i wśród których możliwe jest znalezienie idealnie takich wzorów i kolorów, jakie Państwu odpowiadają. To właśnie duży wybór i znacznie większe możliwości znalezienia felg odpowiadających indywidualnym potrzebom sprawia, że wielu kierowców stawia na felgi uniwersalne.

A stawiając na nie, warto zainwestować w pierścienie mocujące, które pozwolą dopasować wielkość średnicy felgi do piasty koła samochodu. Okazuje się bowiem, że nie ma odgórnych wytycznych co do tego, jakiej średnicy powinna być piasta, w związku z czym może okazać się, że zakupione felgi po prostu nie będą pasowały do koła posiadanego przez Państwa samochodu. Dzięki pierścieniom centrującym, możliwe jest wypełnienie przestrzeni między otworem centrującym a piastą, a co za tym idzie – bezproblemowe założenie felgi i przykręcenie śrub, dzięki czemu będzie ona stabilna i nie odpadnie w czasie jazdy.

Kupujemy pierścienie centrujące!

Wybór pierścieni centrujących jest całkiem spory, ponieważ cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród kierowców, będących miłośnikami upiększania swoich samochodów. Sam wybór pierścieni powinien skupiać się na tym, by dopasować produkt, który pozwoli odpowiednio zamontować felgę. W tej sytuacji należy zwrócić uwagę na dwa podstawowe parametry:

  • średnica pierścienia powinna odpowiadać średnicy otworu w feldze,

  • obwód wewnętrzny pierścienia powinien odpowiadać średnicy piasty w samochodzie.

Te wytyczne będą potrzebne jednak w niewielu przypadkach, np. wtedy, gdy kupujemy felgi używane. W tych fabrycznie nowych, pierścienie znajdują się w zestawie. Warto wiedzieć też, że najważniejsze podczas wyboru jest zwrócenie uwagi na jakość wykonania pierścieni – rodzaj materiału ma tutaj niewielkie znaczenie, a swoje funkcje doskonale spełnią produkty wykonane z tworzyw sztucznych. Nie ma więc konieczności stawiania na droższe, trudniej dostępne pierścienie, wykonane np. z metalu.

W naszym e-sklepie znajdziecie Państwo pierścienie centrujące najwyższej jakości, dzięki którym będziecie mieli możliwość dopasowania felg do swoich samochodów. W ten sposób zyskacie możliwość wyboru dokładnie tego, co w pełni odpowiadać będzie Waszym indywidualnym gustom. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj