Lampki tablicy rejestracyjnej 

Lampki tablicy rejestracyjnej 

Obowiązujące przepisy nakładają na kierowcę obowiązek oświetlania tablicy rejestracyjnej swojego pojazdu. Numer rejestracyjny musi być widoczny nie tylko w dzień, ale również podczas niesprzyjającej pogody - w ciemności lub ulewnym deszczu. To właśnie dlatego rozporządzenie określa, jakiego rodzaju oświetlenia można używać do tablic rejestracyjnych. Światło musi mieć barwę białą - innego rodzaju kolory mogą więc sprowadzić na nas kłopoty! Lampki tablicy rejestracyjnej, jak zostało już wcześniej wspomniane, muszą być na tyle mocne, aby pozwalały z łatwością odczytać znaki znajdujące się na tablicy. Nie mogą być jednak zbyt mocne - wówczas ograniczałyby widoczność kierowcy, jadącego bezpośrednio za danym pojazdem. 

Warto wybierać lampki ze sprawdzonego źródła - to gwarancja tego, że będą one zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Dostosowane do wymogów poszczególnych aut oświetlenie, produkowane przez sprawdzone firmy, daje pewność trwałości wyrobu, a także tego, że do jego wykonania zostały zastosowane najwyższej jakości materiały.

W jaki sposób wybrać odpowiednią lampkę tablicy rejestracyjnej?

W sklepach znajduje się wiele rodzajów lampek do tablic rejestracyjnych. W jak sposób wybrać tę właściwą? Przede wszystkim - należy zwrócić uwagę na dopasowanie danej lampki do konkretnego modelu auta. Oświetlenie przeznaczone do tablic rejestracyjnych jest zazwyczaj dostosowane do konkretnych marek aut. Jeśli kupimy niepasującą - może okazać się, że zwyczajnie zmarnowaliśmy pieniądze. Przed zakupem warto również dowiedzieć się, jaką opinię ma dany producent. Nasz sklep - w trosce o zadowolenie Klientów - starannie dba o to, aby wszystkie oferowane artykuły gwarantowały najwyższą jakość i wypełnianie wszelkich niezbędnych wymagań. 

Lampki do tablic rejestracyjnych można kupić w sklepach stacjonarnych - dla wielu z nas jednak, kupowanie w internecie jest w dzisiejszych czasach znacznie prostsze  wygodniejsze. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt, zdecydować się na jedną z możliwych opcji dostawy, a zamówienie zostanie dostarczone wprost do naszego mieszkania lub domu. Dbamy o to, aby zamówienia były dostarczone szybko i zapakowane tak, by podczas transportu nie mogły ulec uszkodzeniu.

Lampki tablic rejestracyjnych należy regularnie wymieniać - można zlecić to zadanie specjaliście, można również zająć się nim samodzielnie. W tej sytuacji warto zadbać nie tylko o staranne wykonanie pracy, ale również o własne bezpieczeństwo podczas jej wykonywania.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj