Układ hamulcowy 

Układ hamulcowy

Sprawny i niezawodny układ hamulcowy w pojeździe to gwarancja bezpieczeństwa. Nie można zapominać o regularnej wymianie części eksploatacyjnych oraz natychmiastowym usuwaniu usterek. Jeśli jakiś element układu hamulcowego w Twoim pojeździe uległ awarii, to świetnie trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne do układu hamulcowego. Oferujemy szeroki wybór części, tarcz, klocków, przewodów i pozostałych akcesoriów wraz z zestawami montażowymi i naprawczymi. To produkty renomowanych producentów do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek w jednym miejscu.

Układ hamulcowy 

W naszym asortymencie znajdziesz części do układu hamulcowego roboczego (zasadniczego) i ręcznego. Z działu hamulce tarczowe możesz wybrać najczęściej zużywające się elementy eksploatacyjne hamulca tarczowego, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, a do tego zaciski, jarzma i czujniki zużycia klocków. Posiadamy części do hamulców bębnowych: bębny hamulcowe, szczęki hamulcowe, sprężynki i cylinderki. Jeśli podczas hamowania słychać tarcie, najprawdopodobniej należy wymienić klocki hamulcowe. Powinno się je wymieniać wraz z tarczami. W sklepie posiadamy także dodatkowe elementy, w jakie standardowo wyposażony jest układ hamulcowy, w tym przewody elastyczne i nieelastyczne, doprowadzające płyn hamulcowy do zacisku, korektory siły hamowania rozdzielające tę siłę między osie pojazdu, pompy hamulcowe, których zadaniem jest tłoczenie płynu hamulcowego pod wysokim ciśnieniem. Specjalistyczne zestawy montażowe i naprawcze pozwolą Ci dokonać wszelkich napraw w układzie hamulcowym niezależnie od marki pojazdu. Zadbaj o sprawny system ABS dzięki różnym modelom czujników ABS oraz wyjątkowo trwałym pierścieniom ABS z naszej oferty. Wśród pozostałych części znajdziesz szczęki hamulcowe i sprężynki do szczęk hamulcowych. Jeśli Twój samochód dotknęły problemy z pedałem hamulca lub wyciekiem płynu hamulcowego, wymień element wspomagania hamowania, czyli serwo hamulcowe, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Jakiej marki klocki i tarcze wybrać?

Do wyboru masz tarcze, klocki oraz inne niezbędne podzespoły sprawdzonych marek, takich jak:

  • Bosch, niemiecki gigant, 
  • Brembo, włoski producent części do aut osobowych, w tym sportowych,
  • TRW, amerykański lider wśród układów hamulcowych, 
  • ATE, producent z grupy Continental, 
  • i wiele innych wiodących dostawców części dla światowego rynku motoryzacyjnego.

Wszystkie produkty to nowe części doskonałej jakości w konkurencyjnych cenach. Zamów wszystkie niezbędne elementy, by zadbać o bezpieczeństwo bliższych i dalszych podróży. Już nie musisz szukać różnych części do układu hamulcowego w różnych sklepach. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do szerokiego grona klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy części, które ulegają częstym awariom i są popularne oraz te, których nie znajdziesz u konkurencji z uwagi na stosunkowo rzadkie uszkodzenia. Przed dokonaniem zamówienia sprawdź, czy dany element pasuje do Twojego pojazdu. W tym celu skorzystaj z zakładki "Pasujące pojazdy" i upewnij się, czy konkretny model znajduje się na liście. Pozwoli Ci to uniknąć niedopasowania części.

Układ hamulcowy: A.B.S., TRW, COFLE, ATE, LINEX, BOSCH, WBH, CORTECO, BLUE PRINT, FEBI BILSTEIN, QUICK BRAKE, CIFAM, DELPHI, FRENKIT, KAMOKA, WP, CD, JPN, TRISCAN, FAE.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj