Zestawy montażowe i naprawcze 

Zestawy montażowe i naprawcze

Sklep superparts jest miejscem, w którym najważniejszymi wartościami są Twoje zadowolenie oraz Twoje bezpieczeństwo. Tym kierowani, nieustannie przeprowadzamy niezwykle rygorystyczną i surową selekcję naszych dostawców, decydując się wyłącznie na znane i sprawdzone marki. Nie ma u nas miejsca na taniej jakości podróbki markowych części, dlatego gwarantujemy, że wszystkie zestawy montażowe i naprawcze oferują światowej klasy jakość i precyzję wykonania. Wiele lat obecności na rynku zaowocowało bogatym doświadczeniem, które wykorzystujemy podczas naszej ciągłej zmiany na lepsze. 

Zestawy montażowe i naprawcze 

Zestawy montażowe i naprawcze to obowiązkowe wyposażenie, jeżeli zamierzamy własnoręcznie wymienić niektóre elementy znajdujące się w obrębie naszego pojazdu. Przykładem takiego przedmiotu jest zestaw montażowy klocków hamulcowych. Nieduża ilość elementów sprawia, że procedura wymiany ograniczona jest do niezbędnego minimum, zauważalnie redukując ryzyko popełnienia błędu podczas montażu. Jeżeli nie potrzebujemy kompletnego wyposażenia, a jedynie pewne jego elementy - jak chociażby śrubę zacisku hamulca, czy reperaturkę prowadnicy zacisku - nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić wyłącznie to. Szeroki wybór sklepu superparts umożliwia także wybór pojedynczych elementów. Wystarczy wybrać markę, model oraz rocznik - reszta znajdzie się sama! Polecamy gorąco kontakt z naszymi konsultantami, którzy z chęcią pomogą Ci dobrać zestaw idealnie pasujący do Twojego samochodu. W naszej ofercie dostępne są zestawy montażowe do każdej marki, więc masz pewność, że nie wrócisz z pustymi rękami. 

Każda marka posiada inny sposób montażu poszczególnych elementów. Dlatego też zestawy montażowe i naprawcze znacznie różnią się pomiędzy sobą. Jak możemy zauważyć w naszej ofercie, inne reperaturki stosowane są podczas wymiany klocków w BMW X5, a inne w autach marki SAAB. Także części składające się na budowę sprzęgła dzielą się na wiele rodzajów. Dotarło do nas wiele głosów klientów, niezadowolonych z niejasnych oznaczeń widniejących w konkurencyjnych sklepach. Superparts posiada bardzo czytelny i prokonsumencki sposób oznaczania produktów z kategorii zestawów montażowych i naprawczych. Przykładowo przedmiot: reperaturka zacisku hamulcowego Toyota (ADVI 60MM) zawiera w sobie wszystkie oznaczenia niezbędne, by w ciągu chwili nasi handlowcy przygotowali dla Ciebie doskonale dobraną wersję produktu. Ta prostota i klarowność wpływa wpływa na pozytywny stosunek do naszego sklepu. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni!

Do innych bardzo ważnych pozycji w tej sekcji należą reperaturki do wkręcania i wciskania tłoczków. Usprawnią one ten nielubiany przez mechaników proces, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Reperaturka klucza dynamometrycznego to ważny element zestawu naprawczego tego klucza - to także jeden z częściej kupowanych przedmiotów z tej kategorii. Polecamy własnoręczne zapoznanie się z prezentowaną w tej sekcji ofertą, bądź kontakt z naszymi konsultantami. Dzięki nim w ciągu kilku chwil dobierzesz zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zestawy montażowe i naprawcze: QUICK BRAKE, TRW, A.B.S., ATE, GSP, BOSCH, OYODO, BLUE PRINT, FRENKIT, FEBI BILSTEIN, AUTOFREN, DELPHI, LCC PRODUCTS, NNN, VEGGA, LLL, AUTOFREN SEINSA, TRUCKTEC AUTOMOTIVE, WP, SSS.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj