Pozostałe 

Pozostałe

W niniejszej kategorii oferowany asortyment zawiera elementy układu hamulcowego, stanowiące szeroką ofertę sprzedażową. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania elementów zapewnia długotrwałą i niezawodną ich eksploatację. Układ hamulcowy jest podstawowym systemem w samochodzie odpowiadającym za bezpieczeństwo podczas jazdy. Oferta dotyczy uznanych w branży motoryzacyjnej elementów układu hamulcowego m.in. klocków i szczęk hamulcowych, odpowietrzników hamulców, kontrolek hamulca ręcznego, zestawów naprawczych, odpowietrzników gazowych.

Pozostałe 

Układ hamulcowy - podzespoły najwyższej jakości

Oferta części samochodowych dotyczy produktów uznanych producentów w branży motoryzacyjnej, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Dobór elementów układu hamulcowego to istotny czynnik w zakresie bezpiecznej jazdy i prawidłowej eksploatacji samochodu. Wyłącznie sprawdzone produkty, których jakość eksploatacyjna potwierdzona została przez użytkowników oraz specjalistów motoryzacji zapewnią długotrwałą ich eksploatację. Stosowanie elementów z niepewnych źródeł oraz od nieznanych producentów stanowi ryzyko nieprawidłowego funkcjonowania układu hamulcowego w pojeździe. Oferowane szczęki i klocki hamulcowe opracowane zostały według najnowszych technologii stosowanych podczas procesu produkcyjnego, co wpływa na ich trwałość i odporność na warunki eksploatacyjne. Sprężynki do szczęk hamulcowych wykonane zostały ze stali charakteryzującej się wytrzymałością na rozciąganie i ściskanie oraz czynniki środowiskowe, tj. wilgoć, zapylenie oraz zróżnicowane temperatury otoczenia. Odpowietrzniki hamulca charakteryzują się precyzją działania oraz szczelnością utrzymującą prawidłowe ciśnienie w układzie hamulcowym. 

Oferowany asortyment cechuje się stałą dostępnością, co wpływa na szybką i sprawną realizację transakcji. Dostępne produkty spełniają wszelkie normy w zakresie dopuszczenia podzespołu do eksploatacji w pojazdach mechanicznych. Ponadto szeroki wybór elementów układu hamulcowego umożliwia klientom pozyskanie podzespołu dedykowanego do konkretnej marki samochodu. Podstawową zaletą oferowanych podzespołów jest ich trwałość mechaniczna gwarantująca bezawaryjne i długoterminowe działanie. Konieczność okresowej wymiany zużywających się podzespołów hamulcowych m.in. szczęk hamulcowych lub  klocków hamulcowych generuje koszty użytkownika pojazdu, dlatego stosowanie sprawdzonych produktów charakteryzujących się trwałością użytkową oraz wysokimi parametrami technicznymi wpływa na wydłużoną ich eksploatację. Pozostałe podzespoły układu hamulcowego dostępne w ofercie tj. odpowietrzniki hamulców, kontrolki hamulca ręcznego, odpowietrzniki gazowe, zestawy naprawcze lub szczęki hamulca ręcznego, cechują się precyzją działania oraz wysoką jakością wykonania wpływającą na prawidłowe działanie układu hamulcowego w każdym samochodzie. Duże zainteresowanie asortymentem sklepu wpływa na pozytywne opinie klientów o oferowanych produktach w kategorii pozostałych elementów układu hamulcowego.      

 

Pozostałe: TRW, A.B.S., ATE, CIFAM, ZIMMERMANN, KAMOKA, QUICK BRAKE, BREMBO, FEBI BILSTEIN, BOSCH, BLUE PRINT.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj