Układ paliwowy 

Układ paliwowy

Superparts to internetowy sklep motoryzacyjny, w którym najważniejszy jest Klient. Kierowani tym przesłaniem, zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z dokonanych u nas zakupów. Jednym z kroków przedsięwziętych w tym celu jest niezwykle surowa i rygorystyczna selekcja naszych dostawców. Współpracujące z nami marki charakteryzują się ugruntowaną renomą na rynku motoryzacyjnym. Wszystkie części samochodowe, akcesoria, i inne przedmioty - na przykład obecny w tej kategorii układ paliwowy - przechodzą wszelkie konieczne testy i kontrole bezpieczeństwa. Daje to nam pewność, że oferowany przez nas produkt jest w stu procentach przystosowany do natychmiastowego zamontowania w Twoim pojeździe. 

Układ paliwowy 

Układ paliwowy stanowi kluczowy element w każdym silniku. Jest on niczym układ krwionośny w ludzkim organizmie. To porównanie jest szczególnie adekwatne, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że w miejsce krwi płynie w samochodzie paliwo. Nasza oferta elementów składających się na układ paliwowy jest kompletna, zawarte są w niej wszystkie części konieczne do prawidłowego funkcjonowania tego systemu. 

Jedną z podstawowych części układu paliwowego jest zbiornik na paliwo. Niezależnie od tego, czy tankujemy benzynę, czy ropę - aby to zrobić musimy najpierw odkręcić korek wlewu paliwa. Posiadamy obydwa te elementy, co jednoznacznie pokazuje, jak dokładnie przemyślany jest asortyment sklepu superparts. Jeżeli zepsuje się nam pompa paliwa, polecamy zakup dedykowanego zestawu naprawczego do pomp poszczególnych marek. W razie ich braku posiadamy kompletne pompy.

Kolejną grupą części układu paliwowego są wszelakiego rodzaju zawory. Zaworów jest wiele typów. Kilka z nich - między innymi elektrozawór pompy wtryskowej, zawór odpowietrzający czy też zawór wyłączający dopływ paliwa - jest dość pospolitych i występują w każdej marce samochodów. Są jednak zawory specyficzne dla aut z pewnych okresów czasu, bądź wyłącznie dla niektórych marek. Polecamy w takim wypadku kontakt z naszymi specjalistami - z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiedniego zaworu do Twojego pojazdu. 

Aby zadbać o szczelność układu paliwowego, warto zadbać o odpowiednie uszczelki. Jeżeli szukasz uszczelek pompy paliwa, pierścienia uszczelniającego, uszczelki gaźnika, uszczelki głowiczki pompy czy podkładki termicznej - doskonale trafiłeś! Posiadamy wszystkie wymienione elementy. 

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki asortyment części do gaźników. Te owiane wieloma legendami urządzenia już od wielu lat nie występują zbyt powszechnie pod maskami naszych pojazdów. Nadal jednak istnieje bardzo chłonny rynek aut zabytkowych, w których takie gaźniki stanowią naturalny element wyposażenia. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, naszą ofertę poszerzyliśmy także o tę sekcję. W ramach gaźników na sprzedaż mamy także ich poszczególne składniki, którymi są chociażby pompa paliwa, pompa podciśnienia i poduszka gaźnika. Jeżeli poszukujesz jakiejś konkretnej części, daj nam znać - nasi konsultanci błyskawicznie odnajdą dla Ciebie poszukiwany element.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj