Pozostałe 

Pozostałe

W kategorii pozostałe znajdują się części samochodowe, które z różnych względów nie mogły zostać sklasyfikowane do konkretnych podgrup działu „układ wydechowy”. Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię elementu, składającego się na układ wydechowy auta, koniecznie zajrzyj tutaj – prawdopodobnie jest dostępny właśnie w tej kategorii. Proponujemy między innymi turbosprężarki, czujniki ciśnienia spalin czy przewody chłodnicy, przeznaczone do samochodów różnych marek – są to części wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów.

Pozostałe 

Układ wydechowy to nieodłączny element każdego pojazdu, wykorzystującego silnik spalinowy. Jego najważniejszym zadaniem jest odprowadzanie mieszaniny gazów, jakie powstają podczas spalania paliwa, a także zredukowanie hałasu, jaki generuje silnik podczas pracy. W nowoczesnych samochodach układ wydechowy odgrywa także rolę przy ochronie środowiska poprzez filtrowanie spalin, wydostających się z silnika, jego prawidłowe działanie jest więc bardzo ważne.

W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami dla motoryzacji znajduje się szeroki wybór elementów, składających się na układ wydechowy. W tej kategorii umieściliśmy wszystkie części, których nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Znajdują się wśród nich:

  • turbosprężarki – specjalne urządzenia, łączące w sobie sprężarkę i pompę, których zadaniem jest kilkukrotne zwiększenie mocy silnika za pomocą dodatkowo dostarczanego powietrza; turbina umieszczona jest w układzie wydechowym, natomiast pompa znajduje się w przewodzie dolotowym; dzięki zastosowaniu turbosprężarki, silniki turbodoładowane są w stanie uzyskać wysoką moc przy niskiej pojemności skokowej,
  • części montażowe tłumika – części przeznaczone do prawidłowego montażu tłumika, czyli elementu układu wydechowego, którego głównym zadaniem jest obniżenie prędkości, z jaką spaliny wydostają się z silnika, a także redukcja generowanego przy tym hałasu,
  • przewody chłodnicy – przewody przeznaczone do chłodnicy, czyli wymiennika ciepła, służącego do chłodzenia silnika.

Ponadto, można tutaj znaleźć także przetworniki ciśnienia, czujniki ciśnienia spalin, sprężyny ściskowe, przewody turbiny czy części środkowe wydechu.

Szeroki wybór części od najlepszych producentów

Wszystkie dostępne u nas części pochodzą od sprawdzonych producentów, specjalizujących się w poszczególnych elementach układu wydechowego. Są to produkty wykonane zgodnie z normami, posiadające odpowiednie certyfikaty. Odznaczają się wysoką trwałością i funkcjonalnością, co przekłada się na długą żywotność nie tylko danych elementów, ale także całego układu. W naszej ofercie dostępne są produkty dedykowane dla wielu modeli samochodów – aby znaleźć interesującą część, która jest przeznaczona dla konkretnego auta, należy włączyć filtrowanie, znajdujące się na górze strony. Pozwala ono dobrać produkt do marki, modelu oraz typu silnika auta.

Dostępne są części dla takich marek, jak:

  • Opel,
  • VW,
  • Audi,
  • Honda,
  • Mercedes-Benz,
  • Ford.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj