Akcesoria 

Sklep superparts.pl za swój główny cel stawia sobie zadowolenie klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż oferowane przez nas przedmioty w sposób znaczny przyczyniają się do poziomu bezpieczeństwa w Twoim aucie. Twoje zdrowie jest dla nas wartością absolutnie najważniejsza, toteż nieustannie dokonujemy rygorystycznej i surowej selekcji naszych dostawców tak, aby wszystkie akcesoria spełniały wszelkie obowiązujące normy i zalecenia. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci stuprocentowe zadowolenie z dokonanego w sklepie superparts.pl zakupu. Jako jedyni na rynku!

Akcesoria 

Akcesoria to kategoria zawierająca wiele niezbędników każdego użytkownika samochodu. Między innymi środek do usuwania owadów. Jest to jeden z wielu dziesiątek środków czystości dostępnych w tej sekcji - brakłoby nam tu miejsca na wymienienie choćby ułamka z nich! Nasz niezwykle szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie środek idealnie dopasowany do swoich potrzeb. W tym wypadku jest to potrzeba usuwania niehigienicznie wyglądających owadów. Liczne zabrudzenia na naszej szybie przyczyniają się również do obniżenia bezpieczeństwa w trakcie jazdy - nie jest to więc kwestia wyłącznie kosmetyki, a bezpieczeństwa na drodze. Dbajmy o czystość szyby - będzie to z korzyścią dla każdego z nas. 

Miłośnikom majsterkowania polecamy różnego rodzaju taśmy. Znaleźć tu możesz taśmy dwustronne, świetnie sprawdzające się przy usuwaniu hałasu spod boczków drzwi, jak i taśmy izolacyjne. Te drugie służą uszczelnianiu wężyków, a ponadto przydają się przy przeróżnych drobnych naprawach.

Akcesoria nie służą wyłącznie poprawieniu estetyki naszego pojazdu. To także kwestie sprzyjające poprawie bezpieczeństwa. Szczególnie,  jeżeli mowa o szczękach hamulcowych - te obowiązkowe elementy wyposażenia auta zawsze powinny być we wzorowym stanie. Jeżeli mamy co do tego wątpliwości, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami i zaopatrzenie się w komplet nowych, nieużywanych szczęk hamulcowych - zdrowie jest bowiem wartością bezcenną! W naszej ofercie dostępne są także reperaturki zacisku hamulcowego do dowolnej marki. Oprócz nich także inne reperaturki: między innymi reperaturki wysprzęglika, reperaturki pompy hamulcowej czy reperaturki pompy sprzęgła.  

Sporą część naszej oferty stanowią silentblocki, czyli po prostu tuleje wahacza zawieszenia. Wyrobione i źle działające silentblocki utrudniają nam kierowanie autem, przyczyniając się do niestabilności zawieszenia. Jeżeli nasze auto prowadzi się inaczej, niż chociażby rok temu, warto poszukiwanie winowajcy rozpocząć od tych niepozornych elementów zawieszenia. 

Nadchodzi zima? Dobrym pomysłem będzie odpowiednie zabezpieczenie się przed zgubnym działaniem soli drogowej. W tym celu polecamy zakup środków do konserwacji podwozia. Sprzedawane są w formie sprayu, co znacznie ułatwia ich aplikację. Do gruntowniejszych zabiegów proponujemy środek do profili zamkniętych - także w sprayu. Te niedrogie środki zapobiegawcze wyniosą nas mniej, niż wiosenna wizyta u blacharza.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj