Podszybia 

Elementów nadwozia jest bardzo wiele i znajdują się wśród nich takie, które w wyniku nieprawidłowego działania, mogą doprowadzić do uszkodzenia pojazdu, a co za tym idzie – dużych kosztów naprawy. Jednymi z takich elementów są podszybia, dzięki którym woda, spływająca po szybie samochodu jest odpowiednio odprowadzana. Ich rdzewienie albo zapychające się odpływy, mogą doprowadzić do przedostawania się wody do wnętrza pojazdu, czego należy unikać. W przypadku chęci wymiany podszybia, postawcie Państwo na najlepsze części zamienne, znajdujące się w tej kategorii naszego e-sklepu.

Brak produktów w tej kategorii

Podszybia 

Podszybia są montowane – jak sama nazwa wskazuje – pod szybą samochodu i pełnią ważną funkcję, ponieważ dzięki nim możliwe jest skuteczne odprowadzanie wody i zabrudzeń, by te nie przedostawały się do wnętrza pojazdu. Niestety, bardzo często dochodzi do zapychania się odpływów w podszybiu – dostają się tam różnego rodzaju zanieczyszczenia, łącznie z liśćmi i brudem, w związku z czym odprowadzanie wody nie działa tak, jak powinno. Niedrożne odpływy w podszybiu mogą powodować różnego rodzaju problemy, jak np. przedostawanie się wody z zewnątrz do wnętrza samochodu. W związku z tym narażone są elementy znajdujące się w samochodzie, takie jak choćby wentylator kabinowy. Dlatego też konieczne jest regularne serwisowanie auta lub samodzielne usuwanie zanieczyszczeń dostających się do odpływów podszybia, dzięki czemu nie będzie problemów z przedostawaniem się wody do wnętrza samochodu. Samo czyszczenie odpływów w podszybiu jest banalnie proste – choć mechanicy robią to za pomocą sprężonego powietrza, my możemy to zrobić kawałkiem drutu. Grunt, by pamiętać o regularnym czyszczeniu, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Niekiedy samo czyszczenie odpływów może nie wystarczyć i konieczna będzie wymiana podszybia – np. w wyniku jego rdzewienia i tym samym niespełniania swoich podstawowych funkcji. W takiej sytuacji najlepiej udać się do warsztatu, choć oczywiście – przy odrobinie wiedzy i chęci – możliwe jest samodzielne odmontowanie starego i zamontowanie nowego podszybia.

Co da montaż nowego podszybia? Przede wszystkim nowe podszybie będzie w stu procentach pełniło swoją rolę, a więc zabezpieczy samochód przed przedostawaniem się wody do wnętrza samochodu, czasami może też wpłynąć na wyższą estetykę pojazdu. Podszybia mogą być bardzo zróżnicowane, dzięki czemu macie Państwo możliwość wyboru dokładnie takiego rozwiązania, które spełnią Wasze oczekiwania – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki.

Wymień podszybie i postaw na najlepsze części zamienne!

W naszej ofercie znajdują się podszybia cenionych producentów, które dopasowane są do różnych modeli samochodów. Dzięki wyszukiwarce znajdziecie Państwo te odpowiednie i zainwestujecie w rozwiązanie trwałe na długie lata oraz bardzo proste w montażu. A wytrzymałość i funkcjonalność podszybia mają ogromne znaczenie – dzięki niemu unikniesz kosztownych napraw. Zapraszamy do zakupu odpowiednich produktów!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj