Korektory siły hamowania 

Korektory siły hamowania

Korektory siły hamowania są bardzo istotnymi elementami systemów hamulcowych w wielu samochodach (oprócz tych, wyposażonych w system ABS), a ich zadaniem jest zmniejszanie siły hamowania kół tylnych w momencie, kiedy na koła przednie zmniejsza się nacisk. W ofercie naszego e-sklepu, znajdziecie Państwo tego rodzaju akcesoria, które dopasowane są do poszczególnych marek i modeli samochodów. Dzięki każdy Klient może zakupić korektory dopasowane do własnych potrzeb i postawi na ich najwyższą jakość wykonania!

Korektory siły hamowania 

Korektory siły hamowania to urządzenia, stosowane przede wszystkim w prostych układach hamulcowych, które nie posiadają ABS czy systemów kontroli trakcji. Pozwalają one zmienić działanie hamulców pod kątem obciążenia tylnej osi samochodu i tym samym zwiększyć skuteczność hamowania. Korektory zapewniają więc właściwe proporcje między obciążeniami przedniej i tylnej osi pojazdu, a uzyskiwanymi na osiach siłami hamowania. Oczywiście samochody z systemami ABS nie potrzebują korektorów siły hamowania, ponieważ w ich przypadku ciśnienie hamowania jest regulowane oddzielnie w przypadku każdego koła.

Wyróżniamy trzy rodzaje korektorów:

  • sterowane ciśnieniem w przewodach hamulcowych,
  • sterowane obciążeniem osi,
  • bezwładnościowe.

Możliwy jest zakup zarówno korektorów siły hamowania o klasycznej budowie, które są bardzo proste w swojej konstrukcji, jak również nowoczesnych i dużo bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Stosowane są przede wszystkim w samochodach o dużej ładowności, a montowane są blisko tylnej osi. Jeżeli chcecie Państwo zainwestować w najlepsze rozwiązania – zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu.

Szeroki wybór korektorów siły hamowania

Jako doświadczeni dostawcy części samochodowych, oferujemy wysokiej jakości korektory siły hamowania, które tworzone są przez najlepszych producentów w branży, w tym Bosch, ATE, Frenkit i wielu innych. Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy ogromny asortyment, w którym znajdziecie Państwo rozwiązanie idealnie dopasowane do marki oraz modelu Waszego samochodu.

Polecamy zapoznanie się z bardzo rozbudowanym asortymentem, w którym będziecie mogli zakupić korektory siły hamowań, a także reperaturki pompy hamowania, zacisku hamulcowego, siłownika sprzęgła, drzwi i wiele innych. Dzięki wykonaniu dostępnych w ofercie produktów z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologii, postawicie Państwo na najwyższej jakości wyroby.

Szybka i profesjonalna realizacja zamówień

Nasz e-sklep to miejsce, w którym obsługujemy najbardziej wymagających Klientów. W związku z tym uprościliśmy proces składania zamówienia do minimum i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu błyskawiczną dostawę (w 24h). Oczywiście istnieje również możliwość składania zamówień drogą telefoniczną – pod numerem znajdującym się na górze strony zamówicie Państwo większe partie towaru i otrzymacie cenne wskazówki od naszych pracowników. Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 250 zł!

Korektory siły hamowania: ATE, A.B.S., BREMBO, CIFAM, BOSCH, TRW, FRENKIT, BLUE PRINT.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj