Belki zawieszenia 

Belki zawieszenia

Belki zawieszenia to kluczowy element układu zawieszenia, odpowiadającego za relację kół z pozostałą częścią samochodu. Przyczynia się ona w nieoceniony sposób do poprawy komfortu, a także bezpieczeństwa. Zawieszenie tłumi nierówności, a także umożliwia sprawne i przewidywalne pokonywanie drogi, niezależnie od jej stanu. W naszej ofercie belek zawieszenia znajdziesz wszelkie niezbędne części eksploatacyjne tego układu. Rozróżnienie na poszczególne elementy pomaga w oszczędnościach. W tej sekcji znajdziesz także podkategorie tuleje / poduszki belki oraz łożyska belki. Taki sposób podziału znacznie ułatwia poszukiwanie potrzebnego podzespołu. Wprowadziliśmy go na prośby naszych klientów.

Belki zawieszenia 

Tuleje / poduszki belki to pierwsza z podkategorii w ramach belek zawieszenia. Podział taki umożliwia sprawny i komfortowy wybór potrzebnego nam elementu układu zawieszenia. Pozycją chętnie i często wybieraną przez naszych klientów jest poduszka tylnej belki. Posiadamy poduszki pasujące do każdego samochodu. Wystarczy podać model i rocznik, a przed Tobą pojawią się w pełni satysfakcjonujące wyniki wyszukiwania. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Są to prawdziwi profesjonaliści, skorzy do pomocy i dysponujący ogromną wiedzą na tematy motoryzacyjne. Z chęcią pomogą w każdej sprawie. Także tuleje tylnej belki nie schodzą z list najczęściej kupowanych przedmiotów sklepu superparts. W końcu nieprzypadkowo od tego pochodzi nazwa tej sekcji! Oprócz tych dwóch, tytułowych podzespołów, znaleźć tu możesz też silentblocki. Silenblocki są po prostu metalowo - gumowa tuleją, mającą za zadanie odbieranie całego ciężaru samochodu. Dobry stan silentblocków (tulei) sprzyja więc poprawnemu kierowaniu pojazdem i zachowaniu odpowiedniej stabilności. Nie zaniedbujmy tego elementu, gdyż od tego zależy nasz komfort, zdrowie i bezpieczeństwo! 

Łożyska belki to druga z podkategorii w ramach belek zawieszenia. Decyzji o podziale dokonaliśmy nieprzypadkowo, pomaga on bowiem znacznie w sprawnym poruszaniu się pośród przedmiotów z naszej oferty. Właściciele pojazdów francuskich, a więc Peugeota, Renault czy Citroena szczególnie zdają sobie sprawę z istotności łożyska belki. Świetne właściwości tłumiące wymienionych marek to w głównej mierze jej zasługa. Sasic oraz RTS to znani i renomowani dostawcy, których łożyska mamy przyjemność oferować w tej sekcji. Dzięki rygorystycznej selekcji producentów możemy zagwarantować udane zakupy i satysfakcję.

W głównej kategorii, a więc belki zawieszenia, znaleźć możemy wszystkie podzespołu nieujęte w ramach poprzednich sekcji. Do tych należą chociażby ściągacze pasków rozrządu i klinowych, oddające nieocenione usługi w każdym warsztacie specjalizującym się w zawieszeniach, a także inne ściągacze. Do pozostałych ich wariantów zaliczamy ściągacze tłoczków hamulcowychściągacze wtryskiwaczy czy ściągacze końcówek sworzni. Polecamy zapoznanie się z całą dostępną ofertą, gdyż obecnych w niej jest także wiele innych podzespołów, nieujętych w tym krótkim przeglądzie. 

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj