Wahacze 

Wahacze 

Oferujemy  WAHACZE do szerokiej gamy marek samochodów, m.in. ✪ AUDI A4 B5, ✪ A4 B6, ✪ VW PASSAT B5, ✪ BMW E46✪ FORD FOCUS. Są to również produkty wielu znanych producentów tj. ✪ KAMOKA, ✪ DENCKERMANN, ✪ FEBI BILSTEIN✪ MAGNETI MARELLI ✪ MASTER SPORT, ✪ LEMFORDER, ✪ TRW i inne. Asortyment superparts.pl bogaty jest również w kompletne, gotowe do montażu ✪ ZESTAWY WAHACZY. W celu doboru odpowiednich części samochodowych zachęcamy do kontaktu telefonicznego ✪ +48 733 015 015, drogą mailową: ✪ kontakt@superparts.pl lub poprzez ✪ Konsultanta online (dolny, prawy róg strony).

Wahacze należą do elementów nośnych ✪ UKŁADU ZAWIESZENIA. Łączą podwozie pojazdu ze zwrotnicą kolumny MacPhersona. Utrzymują symetrię zawieszenia w założonym zakresie pracy. Pozwalają na pracę zawieszenia w jednym zakresie ruchu - pionowo. Natomiast utrzymują jego stabilność w poziomie - nie pozwalając na przemieszczanie się koła względem osi pracy. 

Jeżeli mówimy o ✪ CENIE WAHACZY, to z pewnością ma ona znaczenie w przypadku gdy ten sam produkt posiada inną cenę w różnych sklepach. Rzeczywiście, w takim przypadku warto wybierać tam gdzie jest taniej. W przypadku superparts.pl staramy się, aby oferować naszym klientom ✪ NAJTAŃSZE CENY NA RYNKU. Jeżeli zatem klient znajdzie tańszą ofertę w innym, konkurencyjnym sklepie, wystarczy kontakt z naszym konsultantem, abyśmy niezwłocznie poprawili cenę.

W przypadku wyboru wahaczy pomiędzy różnymi producentami, których produkty znacznie różnią się ceną, różnice mogą być zauważalne przede wszystkim w trwałości produktów. Wybór warto skonsultować z naszym specjalistą: ✪ +48 733 015 015

Wszystkie produkty w naszej ofercie, w tym wahacze są objęte ✪ GWARANCJĄ PRODUCENTA (zazwyczaj od 12 do 24 miesięcy). W przypadku konieczności zgłoszenia zakupionego towaru na gwarancję, należy pobrać formularz reklamacyjny ze strony: ✪ DO POBRANIA i dołączyć go do przesyłki z produktem reklamowanym. W razie potrzeby prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj