Coolant reservoir caps 

Coolant reservoir caps

Korki zbiorników wyrównawczych stanowią jeden z elementów układu chłodzenia silnika. Zabezpieczają zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego, nie dopuszczając do utraty jego zawartości, co miałoby przykre konsekwencje dla sprawności całego pojazdu. Do ich zadań należy także ochrona całego układu przed zbyt wysokim ciśnieniem płynu. W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajdują się korki zbiorników wyrównawczych od najlepszych producentów, przeznaczone do różnych modeli aut.

Coolant reservoir caps 

Korek zbiorniczka wyrównawczego jest ważnym elementem układu chłodzenia silnika. W przypadku pojedynczego zbiornika wyrównawczego, co jest obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem, sprawne działanie korka jest równie istotne co szczelność samego zbiorniczka. Zadaniem korka zbiornika wyrównawczego jest szczelne zamknięcie wlewu zbiornika wyrównawczego. Ale w praktyce ich rola jest znacznie większa. 

Korki pozwalają utrzymywać optymalne ciśnienie w układzie chłodzenia silnika, ale również umożliwiają upust powietrza w przypadku wzrostu ciśnienia.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj