Dysze spryskiwaczy 

Dysze spryskiwaczy

Spryskiwacze wraz z wycieraczkami stanowią niezastąpiony układ samochodu, odpowiadający za utrzymanie przedniej oraz tylnej szyby w czystości. Dysze spryskiwaczy zapewniają odpowiednio nakierowany, silny strumień płynu do spryskiwaczy, który następnie jest rozprowadzany po szybie przez wycieraczki. W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajduje się szeroki wybór dysz, przeznaczonych do wielu modeli aut. Są to wyroby najlepszych producentów, charakteryzujące się długą żywotnością.

Dysze spryskiwaczy 

Dysze spryskiwaczy to elementy umiejscowione w masce pojazdu (w przypadku przedniej szyby) oraz w tylnej pokrywie bagażnika (w przypadku tylnej szyby). Ich zadaniem jest nadanie odpowiedniego ciśnienia płynowi do spryskiwaczy oraz nakierowanie go na szybę pojazdu. Dzięki temu możliwe jest skuteczne oczyszczenie szyb ze wszelkich zanieczyszczeń. Spryskiwacze są także potrzebne do prawidłowego działania wycieraczek, które dzięki nim nie trą o powierzchnię szyby, co pozwala uniknąć powstawania na niej zarysowań. Dzięki całemu układowi, zapewniana jest odpowiednia widoczność podczas prowadzenia auta, wpływa więc on na bezpieczeństwo pojazdu.

W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajduje się bardzo szeroki wybór dysz spryskiwaczy, przeznaczonych do wielu modeli aut. Z łatwością można u nas znaleźć część przeznaczoną do swojego pojazdu – wystarczy skorzystać z wygodnego filtrowania na górze strony. Proponowane przez nas wyroby pochodzą od sprawdzonych producentów, specjalizujących się w układach spryskiwaczy – dzięki wykonaniu zgodnie z wymaganymi normami, przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, odznaczają się długą żywotnością i doskonałą funkcjonalnością. Niezawodnie działają w każdą pogodę, również przy skrajnych temperaturach, zapewniając stały dostęp do płynu do spryskiwaczy.

Wymiana dyszy spryskiwaczy

Awaria dyszy spryskiwaczy jest groźną sytuacją, nie pozwala bowiem na skuteczne skorzystanie z układu spryskiwaczy i zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności podczas podróży autem. Jest to niebezpieczne, a przy tym także grozi wysokim mandatem, dlatego warto stale kontrolować prawidłowość działania dyszy.

Do najczęstszych przyczyn uszkodzenia mechanizmu należy zabrudzenie dyszy spryskiwaczy przez zanieczyszczenia obecne w zbiorniku płynu, a także pęknięcie części na skutek stosowania letniego płynu do spryskiwaczy podczas mrozów. Warto dbać o odpowiednie użytkowanie całego systemu, by przedłużyć jego żywotność.

W razie awarii należy jak najszybciej wymienić dysze spryskiwaczy – najlepiej na nowe modele, pochodzące od sprawdzonych producentów. W ofercie naszego motoryzacyjnego e-sklepu znajdziesz szeroki wybór najlepszych części, które są nie tylko funkcjonalne, ale także odznaczają się bardzo długą żywotnością, dzięki czemu zapewnią doskonałe funkcjonowanie spryskiwaczy przy wielu latach eksploatacji. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj