Pióra wycieraczek 

Pióra wycieraczek 

Pióra wycieraczek są niezbędnym elementem każdego pojazdu, zapewniają bowiem maksymalną widoczność przez przednią szybę, usuwając z niej wszelkie zabrudzenia oraz krople deszczu podczas opadów. Są to gumowe elementy, umieszczone na uchwytach, które są przytwierdzone do ramion wycieraczek. Ze względu na bardzo intensywną eksploatację oraz bezpośrednie wystawienie na działanie promieni słonecznych, skrajnych temperatur i wilgoci, pióra wycieraczek powoli ulegają zniszczeniu, dlatego ich coroczna wymiana jest zalecana wszystkim kierowcom.

Dostępne są trzy typy wycieraczek samochodowych:

  • szkieletowe, czyli modele klasyczne z metalowym ramieniem,
  • bezszkieletowe, o płaskim ramieniu,
  • hybrydowe, łączące oba modele, z ramieniem o niskim profilu.

W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajduje się szeroki wybór piór wycieraczek, dostosowanych do wszystkich powyższych typów wycieraczek. Są to wyroby sprawdzonych producentów, specjalizujących się w układach wycieraczek i spryskiwaczy – są wykonywane zgodnie z wymaganymi normami, przy zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, cechujących się dużą odpornością na działanie promieni UV, wilgoć oraz ścieranie. Charakteryzuje je długa żywotność i świetne właściwości – doskonale przylegają do szyby, zapewniając skutecznie usuwanie z niej wszystkich zanieczyszczeń, a przy tym nie niszczą jej powierzchni.

Oferujemy pióra wycieraczek dla każdego modelu samochodu – są to uniwersalne modele, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Wymiana piór wycieraczek

Zaleca się, by pióra wycieraczek wymieniać raz do roku – nawet najtrwalsze modele są stale narażone na niszczące działanie promieni słonecznych, wilgoci oraz innych czynników pogodowych, przez co mogą z czasem się ścierać lub pękać. W efekcie nie są w stanie zapewnić odpowiedniej ochrony przed opadami deszczu ani skutecznie usuwać zabrudzeń z przedniej szyby, przez co pogarsza się widoczność podczas jazdy. Dla własnego komfortu oraz bezpieczeństwa warto więc kontrolować stan wycieraczek i wymieniać je w określonym sezonie.

Wymiana piór wycieraczek jest bardzo prosta – posiadają łatwy sposób montażu, który nikomu nie powinien sprawić problemu, można więc zrobić to samodzielnie.

Polecamy wymianę piór wycieraczek na modele od sprawdzonych producentów – w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości części, odznaczające się dużą trwałością i długą żywotnością, a przy tym są także dostępnie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj