Atrapy chłodnicy 

W naszym e-sklepie stworzyliśmy bogaty asortyment, w skład którego wchodzą różnego rodzaju elementy nadwozia, dzięki którym zapewnicie Państwo sobie wyższy komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z pojazdu. Jednymi z takich elementów nadwozia, które są bardzo przydatne w każdym samochodzie, są atrapy chłodnicy. Ich uszkodzenie albo brak może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji, dlatego warto, abyście Państwo zwrócili uwagę zarówno na ich stan jak również jakość, a jeżeli będzie to konieczne – wymienili atrapę na nową.

 • FEBI BILSTEIN

  FEBI BILSTEIN KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW
  KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW

  46556

  202,58 zł

  164,70 zł (bez VAT)

  w magazynie

  Parametry:Kolor : czarnyMateriał : tworzywo sztuczneCiężar [kg] : 0,419Wymagana ilosć : 1

 • FEBI BILSTEIN

  FEBI BILSTEIN KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW
  KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW

  46447

  122,10 zł

  101,88 zł (bez VAT)

  w magazynie

  Parametry:Kolor : czarnyMateriał : tworzywo sztuczneCiężar [kg] : 0,482Wymagana ilosć : 1

 • FEBI BILSTEIN

  FEBI BILSTEIN KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW
  KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW

  46269

  127,73 zł

  106,58 zł (bez VAT)

  w magazynie

  Parametry:Materiał : tworzywo sztuczneCiężar [kg] : 0,357Wymagana ilosć : 1

 • FEBI BILSTEIN

  FEBI BILSTEIN KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW
  KRATKA WLOTU POWIETRZA BMW

  46133
  4027816461333

  129,62 zł

  108,15 zł (bez VAT)

  w magazynie

  Parametry:Długość [mm] : 484Kolor : czarnyMateriał : tworzywo sztuczneCiężar [kg] : 0,300Wymagana ilosć : 1

Atrapy chłodnicy 

Nadwozie samochodu jest wciąż narażone na oddziaływanie negatywnych czynników zewnętrznych – szczególnie jesienią i zimą są to wilgoć, śnieg, kamienie, błoto oraz wiele innych różnego rodzaju zanieczyszczeń, które mogą dostać się do wnętrza samochodu. Nie inaczej jest w przypadku chłodnicy, której uszkodzenie może doprowadzić do przegrzania się silnika, a w konsekwencji – jego awarii. I dlatego też tak istotne są trapy chłodnicy, bardzo często nazywane również maskownicami albo grillami – to właśnie one są odpowiedzialne za osłanianie i ochronę chłodnicy. To dzięki ich odpowiedniej budowie oraz wytrzymałości, zatrzymują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i tym samym zabezpieczają chłodnicę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, atrapa chłodnicy ułatwia przepływ powietrza do chłodnicy – wynika to z tego, że ma budowę „kratki”. Brak atrapy chłodniczej, wiąże się z brakiem takiej ochrony i prowadzi do późniejszych problemów – wymiana uszkodzonej chłodnicy to dużo większy wydatek niż zakup maskownicy!

Oczywiście każdy, kto interesuje się tunningiem i wyglądem samochodów, doskonale zdaje sobie sprawę również z tego, że atrapy chłodnicy są bardzo ważnymi elementami, wpływającymi na wygląd auta. Dzięki swoim oryginalnym i zróżnicowanym wyglądom, popularne „grille” pełnią funkcję ozdobną i stanowią element rozpoznawczy – np. konkretnego modelu auta. Co więcej – niektórzy producenci stosują w swoich samochodach podobną makietę chłodnicy, dzięki czemu jest ona wyróżnikiem i stałym elementem designu tworzonych pojazdów.

Postaw na atrapy chłodnicy najwyższej jakości!

Chcąc, aby atrapa chłodnicy spełniała swoje zadanie w stu procentach, konieczne jest zakupienie takiej, która będzie wykonana z najwyższej jakości materiałów. Uchroni ją to przed uszkodzeniami i odkształceniami, a także pozwoli przez dłuższy czas zachować wysoką estetykę. Zazwyczaj maskownice tworzone są z tworzyw sztucznych albo metali (lekkich stopów) i cechuje je wysoka wytrzymałość – dzięki temu mogą skutecznie chronić chłodnice i pełnią funkcję ozdobną w samochodzie.

Jeżeli poszukujecie Państwo najwyższej jakości atrap chłodnicy, zachęcamy do zakupu produktów, dostępnych w naszym e-sklepie. Oferujemy rozwiązania tworzone przez cenionych producentów, a także dopasowane do różnych marek i modeli samochodów. Stawiamy wyłącznie na produkty wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu maskownice są niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj