Listwy ozdobne, nakładki 

W naszym e-sklepie, znajdziecie Państwo wiele elementów nadwozia, które z jednej strony pełnią funkcje ozdobne, a z drugiej ochronne. Jednymi z tych najważniejszych są listwy ozdobne i nakładki, dostępne w tej kategorii – mogą mieć one różne parametry i zastosowania, dlatego warto zapoznać się z pełnym asortymentem i znaleźć coś odpowiedniego do swojego samochodu. Duży wybór produktów pozwoli Państwu znaleźć produkt, który spełni swoje funkcje i sprawdzi się na przestrzeni wielu lat.

Listwy ozdobne, nakładki 

Listwy ozdobne i nakładki montuje się przede wszystkim na zewnętrznych partiach nadwozia, np. drzwiach i innych miejscach, które powinny być dodatkowo ochronione – między innymi przed różnego rodzaju zarysowaniami czy wgnieceniami. Te mogą powstać w każdej chwili i to niekoniecznie z naszej winy – w mocno zatłoczonych miejscach, np. na parkingach, gdzie mieszczą się jednocześnie setki pojazdów, nietrudno o uszkodzenie karoserii, chociażby w wyniku uderzenia drzwiami. Mając zamontowane specjalne listwy ozdobne oraz nakładki, właściciel pojazdu minimalizuje ryzyko takiego uszkodzenia i w konsekwencji – nie ponosi późniejszych kosztów prac lakierniczych. Dodatkowo wszelkiego rodzaju listwy mają charakter ozdobny – wykańczane są w sposób niezwykle estetyczny i mogą prezentować się bardzo różnorodnie, dzięki czemu spełniają oczekiwania kierowców o różnych preferencjach i potrzebach.

Listwy ozdobne i nadwozia pełnią swoje funkcje ochronne wzorowo, ponieważ wykonywane są z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów – np. poliuretanu, który pozwoli uniknąć uszkodzenia lakieru, amortyzując, np. uderzające o samochód drzwi. Oczywiście każda taka listwa musi być w pełni indywidualnie dopasowana do każdego samochodu. Ze względu na użycie odpowiednich materiałów w produkcji listew, są one bardzo wytrzymałe przez długi czas i zachowują swoją funkcję ozdobną. Warto jednak pamiętać, że wpływ na ich skuteczność ma jakość montażu – w większości przypadków producenci listwe zapewniają zarówno prosty sposób montażu, jak i jego instrukcję, dzięki czemu nie będzie to stanowiło dla Państwa problemu.

Jaki kolor listwy ozdobnej bocznej?

Najczęściej kupowaną listwą jest ta boczna, montowana na drzwi – jest ona dostępna w różnych wariantach kolorystycznych, w tym czarnym, srebrnym lub w kolorze nadwozia. Zwykle te ostatnie są wybierane przez właścicieli samochodów, którym zależy przede wszystkim na funkcji ozdobnej listwy, jednak jest to pewne ryzyko, ponieważ z czasem mogą być na nich widoczne nieestetyczne zarysowania. Na czarnej listwie z kolei nie widać zarysowań, a również ona potrafi prezentować się okazale na większości samochodów.

Niezależnie od potrzeb, w naszej ofercie znajdziecie Państwo listwy ozdobne i nakładki o różnych parametrach i odmiennej estetyce. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów i przez cenionych producentów, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki naszej wyszukiwarce, dopasujecie Państwo produkty odpowiednie do Waszych samochodów.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj