Uszczelki 

Uszczelki

Internetowy sklep motoryzacyjny superparts jest miejscem, w którym najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Uszczelki oferowane na naszej stronie pochodzą wyłącznie od producentów charakteryzujących się ugruntowaną renomą na rynku, toteż jako jedyni jesteśmy w stanie zagwarantować stuprocentowe zadowolenie z dokonanego zakupu! Wiemy jak ważne jest wyposażanie swojego pojazdu w najwyższej jakości podzespoły - od tego zależy w końcu nasze zdrowie i życie! Tym kierowani, zawsze przeprowadzamy gruntowną i niezwykle dokładną selekcję naszych dostawców. Wszystkie uszczelki prezentowanie w sklepie superparts łączy to, iż są one niezawodne i bezpieczne. Oferta obejmuje każdą markę samochodów. Wystarczy znaleźć na naszej stronie odpowiedni egzemplarz, bądź skontaktować się z naszym doradcą, by w mgnieniu oka dokonać zakupu interesującej nas uszczelki. Co można znaleźć w tej kategorii? 

Uszczelki 

Między innymi O-ring wtryskiwacza. Niezależnie od tego czy jeździmy Mercedesem, czy Audi bądź Volkswagenem, bez problemu znajdziemy dla Ciebie O-Ringi, czyli po prostu pierścień uszczelniający o przekroju w kształcie koła. Wykonane są z materiałów elastomerowych, a pierwszy patent na stworzenie O-ringu został zarejestrowany już w... 1896 roku. Jest to więc dosyć wiekowa konstrukcja. O-ringi są chętnie stosowane w motoryzacji i w siostrzanych branżach ze względu na niską cenę, prosty proces produkcji, wytrzymałość i łatwy montaż.

Podkładka termiczna wtryskiwacza także możliwa jest do dostania w superparts. Wystarczy podać model i rocznik swojego auta. Zadaniem wtryskiwacza jest pompowanie paliwa pod odpowiednim ciśnieniem wewnątrz układu paliwowego. Wtryskiwacze są elementem składowym hydraulicznego systemu wtrysku paliwa, więc nie są to już najnowsze konstrukcje. 

Posiadamy również uszczelki do gaźników. Gaźniki to znane szczególnie starszym kierowcom urządzenia, których zadaniem jest dostarczanie odpowiednio wymierzonej mieszanki paliwa i powietrza. Regulowanie gaźnika przez wielu wspominane jest z łezką w oku. Oprócz uszczelek sprzedajemy także poduszki do gaźników, między innymi do aut z grupy VAG, Opli czy BMW. Jako jedni z nielicznych nadal oferujemy osprzęt do gaźników, więc dzięki nam te urządzenia mogą wciąż istnieć i cieszyć posiadaczy zabytkowych pojazdów.

Ważnym elementem każdego auta jest wał korbowy. Pierwszym podejrzanym w związku z nieprawidłowo bądź wadliwie działającym wałem korbowym jest jego uszczelniacz. Uszczelniacz wału z obudową, dostępny w naszym sklepie, powinien rozwiązać większość problemów związanych z przeciekami lub złą pracą układu. 

Jeżeli mamy problemy z głowiczką pompy, spokojnie - uszczelka głowiczki pompy to jeden z najczęściej zamawianych produktów z tej sekcji. Dysponujemy pokaźnym zapasem głowiczek do pomp, więc jeżeli masz kłopoty związane z uszczelką tego typu - skontaktuj się z nami. Pomożemy!

Równie ważnym elementem znajdującym się w tej sekcji są uszczelki wtrysku pokrywy zaworów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu superparts dotyczącą uszczelek, lub kontaktu z naszym działem sprzedaży. 

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj