Pompy wtryskowe 

Pompy wtryskowe

Wśród bogatego asortymentu sklepu superparts.pl znajdą Państwo szeroką ofertę na pompy wtryskowe i elementy uzupełniające (amortyzatory, zawory, popychacze). Oprócz atrakcyjnych cen, klienci mogą liczyć z na profesjonalne doradztwo naszych pracowników oraz sprawną i szybką realizację wszystkich zamówień na pompy wtryskowe. Ponad 700 tysięcy pozycji części samochodowych – takimi liczbami w swojej ofercie może pochwalić się superparts.pl. Wśród tak rozbudowanej oferty znajdują się również pompy wtryskowe i elementy uzupełniające (amortyzatory, zawory czy popychacze,). W kategorii pompy wtryskowe znajdą Państwo urządzenia niezawodnej marki Bosch, a także VDO czy Denso, amortyzatory firmy Febi Bilstein oraz popychacze Ina i Febi Bilstein. Produkty te charakteryzuje solidne wykonanie i duża niezawodność.

Pompy wtryskowe 

Nie znaleźli państwo pompy wtryskowej lub części z danej kategorii do swojego modelu? Żaden problem. Prosimy o niezwłoczny kontakt. Natychmiast zajmiemy się tą kwestią i postaramy zamówić brakującą część, by państwa samochód jak najszybciej mógł wrócić w pełni sprawny w ręce właściciela.

Pompa wtryskowa

Pompa wtryskowa, inaczej nazywana pompą sekcyjną, to urządzenie zastosowane przy hydraulicznym wtrysku paliwa. Składa się jest z zespołu pomp tłoczących paliwo (sekcje wtryskowe), gdzie każda z nich obsługuje jeden poszczególny cylinder. W pompie sekcje połączone są listwą zębatą, która obraca tłoczki wzdłuż osi podłużnej sterując dawką podawanego paliwa. Taka pompa sekcyjna (wtryskowa) składa się z: przewodów doprowadzających paliwo, cylindra, tłoczka, zaworu odprowadzającego, przewodów wysokociśnieniowych zasilających wtryskiwacz, wtryskiwaczy, listwy zębatej do synchronizacji obrotu osiowego tłoczków oraz korektora dawki paliwa. Jedną z cech takich pomp, jest ich niezbyt skomplikowana naprawa w razie uszkodzenia. Pompy te wciąż są stosowane w starszej konstrukcji silników.

Pompy wtryskowe i elementy uzupełniające

Wśród szerokiej oferty naszego sklepu w dziale pompy wtryskowe znajdą Państwo:

  • Pompy wtryskowe CR do samochodów marki Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot, Nissan, Renault, BMW, Audi, Volkswagen, Volvo, Mini, Honda, Jeep, Chrysler czy Mercedes,
  • Pompy wtryskowe VE4, VP44, CR HP3 czy wysokiego ciśnienia CR,
  • Pompę wtryskową CR VAG,
  • Amortyzator pompy wtryskowej do samochodów marki Volkswagen, Audi, Mercedes,
  • Amortyzator pompy wtryskowej DB,
  • Popychacz pompy wysokiego ciśnienia do samochodów marki Audi, Seat czy Volkswagen,
  • Zawór elektromagnetyczny pompy wtryskowej, zawór ograniczający ciśnienie,
  • Zestaw naprawczy pompy wtryskowej.

Jeżeli nie znaleźli Państwo wśród naszej oferty odpowiedniej pompy wtryskowej, amortyzatora pompy czy potrzebnego zaworu, prosimy o kontakt. Postaramy się jak najszybciej zamówić i dostarczyć do Państwa wymagany element.

Superparts.pl gwarantuje atrakcyjne ceny na pompy wtryskowe i elementy uzupełniające, oferując produkty sprawdzonych światowych producentów. Dokonując zakupu pompy wtryskowej, mogą Państwo liczyć na jej darmową wysyłkę.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj