Przewody paliwa 

Przewody paliwa

W celu uchronienia samochodu od wystąpienia pożaru na skutek zwarcia w instalacji odpowiedzialnej za rozruch oraz wystąpienie nieszczelności, oferujemy państwu niezawodne przewody paliwowe. Kluczowa rola tego elementu mechanicznego wpływa na jego regularną wymianę, która jest konieczna, aby zachować bezpieczeństwo swoje i pasażerów. Do katastrof dochodzi bardzo często - z uszkodzonego przewodu cieknie paliwo na gorący silnik, tym samym powodując trwałe uszkodzenia i podwyższając możliwość awarii. 

Przewody paliwa 

Przewody paliwowe - gwarancja bezpieczeństwa na lata 

W obliczu rosnącego zapotrzebowania i świadomości konsumenckiej, nasz sklep zdaje sobie sprawę odnośnie kluczowości tego elementu mechanicznego, oferując szeroki wybór przewodów paliwowych w różnych kształtach, formach i kolorach.

Niebezpieczna sytuacja uszkodzenia elementu występuje szczególnie w wypadku starszych pojazdów, które coraz szybciej się psują i wymagają regularnych kontroli oraz napraw. 

Oferowane przez nas przewody paliwowe wykonane zostały przez certyfikowanych producentów, od wielu lat funkcjonujących na rynku elementów wyposażania silnika. Ponadto, gwarantujemy zadowolenie z zakupu, gdyż do stworzenia produktów użyto wyłączanie sprawdzonych laboratoryjnie materiałów najwyżej jakości, skutecznie minimalizujących ewentualnie skutki awarii. To niemożliwe, aby z naszymi przewodami doszło to jakiegokolwiek wypadku, wywołanego wadą materiału, bądź sprzętu.    

Wysoka kompatybilność przewodów paliwowych

Nasza firma zdaje sobie sprawę ze zróżnicowania marek i modeli samochodów, wobec tego posiadamy w asortymencie przewody, które można dopasować do danego modelu. Po wcześniejszej weryfikacji parametrów i dokonania zakupu, przewód odprowadzający będzie służył jako gwarancja bezpieczeństwa całej rodziny.   

Wśród przewodów paliwowych znajdują się :

  • metalowe - montowane zazwyczaj pod karoserią samochodu, ponieważ zabezpieczają pojazd przed kamieniami, gałęziami oraz drobnych ostrymi elementami znajdującymi się na drodze. 
  • gumowe - zazwyczaj posiadają dodatkowe wzmocnienia. Są silnie elastyczne, a więc używane do elementów wymagających ciągłego manewru. 
  • plastikowe - plastik jest tworzywem sztucznym i wobec tego musi spełniać szereg wymagań, np. Nie wchodzić w reakcje ze składnikami paliwa. Jest to tani i uniwersalny materiał.  

 

Szczelność - klucz do sukcesu

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, badane są stopnie szczelności danych przewodów. Jesteśmy pewni, że sprzedawane w naszym sklepie internetowym elementy są w stu procentach szczelne i nie wchodzą w relacje z żadnymi żrącymi substancjami mogącymi uszkodzić wężyk. Nowoczesne technologie zapewniają niezawodne działanie, z którego zadowoleni będą najbardziej wymagający użytkownicy i profesjonalni mechanicy. 

Nasz sklep obsługuje dziennie wielu klientów. Niektórzy należą do nowych nabywców, jednakże dużą cześć stanowią stali klienci, którzy regularnie wracają do nas, aby zrobić zakupy w zaufanym sklepie 

 

 

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj