Narzędzia 

Narzędzia

Narzędzia dostępne w sklepie superparts.pl spełnią wszelkie oczekiwania, nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Charakteryzuje je najwyższa jakość, która jest owocem bardzo rygorystycznej selekcji dokonywanej przez zespół naszych sprzedawców. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt zgodny jest ze wszystkimi obowiązującymi normami. Jest to szczególnie istotne w branży takiej jak motoryzacja, gdzie od precyzji wykonania części zależeć może nawet ludzkie życie! Oferowane przez superparts.pl narzędzia stanowią niezbędnik każdego majsterkowicza lub mechanika. Także osoby okazjonalnie zaglądające pod maskę swojego pojazdu powinny przejrzeć tę kategorię, ponieważ wiele narzędzi swoje nieocenione przysługi oddać może także w domu - jak chociażby grzejniki czy klimatyzacje. Te elementy obecne są w kategorii Wentylacja i ogrzewanie, którą polecamy także osobom poszukującym piecyków węglowych czy narzędzi pomiarowych, z których najczęściej wybieranymi są termometry. 

Narzędzia 

Przedmiotami najczęściej kojarzonymi z narzędziami są z pewnością zestawy kluczy. Zestawy te wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odpowiadają za nie tak renomowane marki, jak YATO. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej skrzynki z kluczami, czy dużej walizki, zachęcamy do przeglądnięcia tej sekcji każdemu, komu marzy się wieczorne skręcanie i rozkręcanie wszystkiego w zasięgu wzroku.

Jeżeli przed nami stoi konieczność poważniejszej pracy, warto użyć narzędzi warsztatowych. Są to w pełni uniwersalne narzędzia, zdolne podołać wielu zróżnicowanym zadaniom - nie tylko przy aucie. Wkrętaki z pewnością okażą się niezbędne przy rozkręcaniu tapicerki, szczypce przy wyciąganiu co uciążliwszych plastikowych łączników, zaś młotki i klucze wkroczą do akcji, gdy wszystkie inne środki zawiodą. W tej kategorii można także znaleźć szafki narzędziowe, stanowiące znakomite rozwiązanie w przypadku posiadania wielu drobnych śrubek, kołeczków i nakrętek. Bez problemu zaprowadzimy porządek w naszym warsztacie, osiągając kojący porządek. Miłośnikom samodzielnego rozkręcania elementów podwozia polecamy podstawki i kliny. Pierwszy przedmiot utrzyma nasze auto w powietrzu, zaś drugi zapobiegnie stoczeniu się z górki. 

Lakiernicy z pewnością docenią zawartość kategorii Materiały ścierne i tnące. Zawarte tam materiały polerskie świetnie przysłużą się ciężkiej pracy blacharza-lakiernika. Jeżeli czeka nas bardzo zanieczyszczona powierzchnia do obrobienia, warto zaopatrzyć się w szczotki druciane, w nieoceniony sposób przyspieszające nasze zmagania z brudnymi powierzchniami. 

Drabiny i rusztowania będą na potrzebne, jeżeli planujemy stworzenie wielopoziomowego warsztatu z wysokimi półkami. Oprócz drabin i rusztowań, posiadamy także schody. 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Tym kierowani, polecamy Wam dział BHP. Jest w nim obecna sekcja Higiena i czystość, gdzie kupić możemy pasty BHP, czyściwa i gąbki. Znaleźć tam możemy również odzież ochronną wraz z butami.

Polecamy samodzielne zapoznanie się z resztą naszej oferty!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj