Narzędzia 

Narzędzia 

Przedmiotami najczęściej kojarzonymi z narzędziami są z pewnością zestawy kluczy. Zestawy te wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odpowiadają za nie tak renomowane marki, jak YATO. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej skrzynki z kluczami, czy dużej walizki, zachęcamy do przeglądnięcia tej sekcji każdemu, komu marzy się wieczorne skręcanie i rozkręcanie wszystkiego w zasięgu wzroku.

Jeżeli przed nami stoi konieczność poważniejszej pracy, warto użyć narzędzi warsztatowych. Są to w pełni uniwersalne narzędzia, zdolne podołać wielu zróżnicowanym zadaniom - nie tylko przy aucie. Wkrętaki z pewnością okażą się niezbędne przy rozkręcaniu tapicerki, szczypce przy wyciąganiu co uciążliwszych plastikowych łączników, zaś młotki i klucze wkroczą do akcji, gdy wszystkie inne środki zawiodą. W tej kategorii można także znaleźć szafki narzędziowe, stanowiące znakomite rozwiązanie w przypadku posiadania wielu drobnych śrubek, kołeczków i nakrętek. Bez problemu zaprowadzimy porządek w naszym warsztacie, osiągając kojący porządek. Miłośnikom samodzielnego rozkręcania elementów podwozia polecamy podstawki i kliny. Pierwszy przedmiot utrzyma nasze auto w powietrzu, zaś drugi zapobiegnie stoczeniu się z górki. 

Lakiernicy z pewnością docenią zawartość kategorii Materiały ścierne i tnące. Zawarte tam materiały polerskie świetnie przysłużą się ciężkiej pracy blacharza-lakiernika. Jeżeli czeka nas bardzo zanieczyszczona powierzchnia do obrobienia, warto zaopatrzyć się w szczotki druciane, w nieoceniony sposób przyspieszające nasze zmagania z brudnymi powierzchniami. 

Drabiny i rusztowania będą na potrzebne, jeżeli planujemy stworzenie wielopoziomowego warsztatu z wysokimi półkami. Oprócz drabin i rusztowań, posiadamy także schody. 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Tym kierowani, polecamy Wam dział BHP. Jest w nim obecna sekcja Higiena i czystość, gdzie kupić możemy pasty BHP, czyściwa i gąbki. Znaleźć tam możemy również odzież ochronną wraz z butami.

Polecamy samodzielne zapoznanie się z resztą naszej oferty!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj