Wyposażenie warsztatu 

Wyposażenie warsztatu 

W skład naszej oferty wchodzą pieczołowicie selekcjonowane elementy wyposażenia, które pozwolą nie tylko na efektywne prowadzenie warsztatu, ale również przeprowadzanie prac w prywatnym garażu czy firmie. Dzięki temu macie Państwo możliwość znalezienia dokładnie takich części, akcesoriów, narzędzi oraz mebli, jakich poszukujecie. Co znajduje się w asortymencie naszego sklepu?

  • Sprężyny – zawieszenia, gazowe, zacisku hamulcowego i wiele innych. To części dedykowane różnym układom i markom oraz modelom pojazdów, które wykonano z najlepszych materiałów, dzięki czemu są ponadprzeciętnie trwałe i funkcjonalne.

  • Szczypce – narzędzia niezbędne do rozmaitych prac warsztatowych, również w tych najtrudniej dostępnych miejscach w samochodzie. Szczypce tnące, zaciskowe i nastawne o zróżnicowanych parametrach i zastosowaniach.

  • Klucze i narzędzia ręczne – klucze nasadowe, płasko-oczkowe, młotki, wkrętaki i wiele innych narzędzi ręcznych, które są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego warsztatu. Oferujemy szeroki wybór narzędzi ręcznych, które imponują wytrzymałością i pozwalają przeprowadzać najbardziej skomplikowane zadania.

  • Elektronarzędzia – kolejne niezbędne wyposażenie warsztatu, w skład którego wchodzą różnego rodzaju wkrętarki, wiertarki czy szlifierki. Perfekcyjne działanie, różne parametry i przeznaczenie urządzeń – wszystko to sprawia, że znajdą zastosowanie zarówno w rękach mechanika, jak również złotej rączki.

  • Meble i wózki narzędziowe – szafy warsztatowe oraz wózki z narzędziami różnego typu pozwalają na znaczne usprawnienie napraw samochodów. Dzięki różnym typom tego rodzaju rozwiązań, zakupicie Państwo dokładnie to, co jest Wam niezbędne do efektywnej pracy.

Oczywiście w skład naszego asortymentu wchodzą też inne narzędzia, akcesoria i inne elementy wyposażenia garażu – pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego zbudowaliśmy bardzo rozbudowany i zróżnicowany asortyment.

Oferowane wyposażenie warsztatu to efekt współpracy z najlepszymi producentami na rynku, którzy zaopatrują wyłącznie w części, narzędzia oraz akcesoria o znakomitych parametrach i ponadprzeciętnej wytrzymałości. Oferujemy wyposażenie warsztatów takich marek, jak Dexwal, D&D, Energizer, Valvoline i wielu innych. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce, będziecie Państwo mogli szybko znaleźć poszukiwany produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj