Zestawy naprawcze kluczy 

Zestawy naprawcze kluczy

Zestawy naprawcze kluczy to specjalne zestawy części zamiennych, dzięki którym można samodzielnie naprawić narzędzie, jeśli uległo uszkodzeniu. Oferujemy m.in. zestawy do naprawy grzechotek, czyli specjalnych mechanizmów, ułatwiających odkręcanie i przykręcanie elementów, kiedy miejsce do manewrów kluczem jest ograniczone. Są to produkty od najlepszych producentów, pasujące do większości popularnych narzędzi – odznaczają się dużą wytrzymałością i odpornością na przeciążenia, dzięki czemu znacznie przedłużają ich żywotność.

Zestawy naprawcze kluczy 

Każdy właściciel auta powinien posiadać swoją skrzynkę z narzędziami, która pomoże mu usunąć proste usterki przy swoim samochodzie – a niekiedy także uniknąć wzywania pomocy drogowej w sytuacji podbramkowej, kiedy pojazd odmówi posłuszeństwa na trasie, z dala od domu i warsztatu. Klucze należą do najbardziej podstawowych narzędzi, przydatnych przy naprawie auta – z ich pomocą można usunąć wiele usterek, w tym także samodzielnie wymienić koło. Modele z grzechotką są niezwykle popularne ze względu na to, jak bardzo ułatwiają przykręcanie lub odkręcanie elementów – dzięki specjalnemu mechanizmowi z zapadkami, umożliwiają naprawy nawet przy bardzo ograniczonym miejscu, gdzie inne klucze by się nie sprawdziły.

W naszej ofercie znajdują się zestawy naprawcze kluczy, które umożliwiają szybką i samodzielną naprawę grzechotek – pasują do narzędzi wielu popularnych producentów, dzięki czemu pozwalają na serwis większości modeli. W ich skład wchodzą elementy zamienne, w tym: sprężyny, zębatki, zaczepy, kulki, podkładki czy bolce, pozwalające na szybką i łatwą wymianę uszkodzonych części. Zestawy naprawcze kluczy, dostępne w naszym asortymencie, pochodzą od renomowanych producentów narzędzi – są nie tylko doskonale dopasowane do większości modeli kluczy, ale także odznaczają się dużą trwałością dzięki wykonaniu z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na duże przeciążenia i przedłużają żywotność narzędzia.

Nowe klucze z grzechotką to dość wysoki koszt, warto więc zdecydować się na zakup zestawu naprawczego – dzięki niemu można dać drugie życie zniszczonym narzędziom, oszczędzając przy tym sporą kwotę. Sprawdzi się zarówno przy naprawie narzędzi w prywatnej skrzynce każdego kierowcy, jak i wyposażenia warsztatowego.

Specjalistyczne zestawy naprawcze kluczy

Klucze z grzechotkami mogą ulec uszkodzeniu przy dużych przeciążeniach lub w wyniku bardzo intensywnej eksploatacji, np. przy złożonych naprawach czy w warunkach warsztatowych, gdzie są bardzo często używane. Ich naprawa będzie znacznie tańsza, niż wymiana na nowy sprzęt, dlatego powszechnie wykorzystuje się zestawy naprawcze kluczy.

W naszym internetowym sklepie z częściami samochodowymi znajdują się wyłącznie przetestowane zestawy naprawcze kluczy, spełniające wszystkie wymagane normy i standardy. Pochodzą od renomowanych producentów, a zawarte w nich części wymienne charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj