Siłowniki bagażnika / maski 

Siłowniki bagażnika / maski 

Siłowniki bagażnika / maski stanowią ważny element każdego auta, mający duże znaczenie dla komfortu jego użytkowania. Jego głównym zadaniem jest wspomaganie otwierania klapy bagażnika – w momencie, kiedy użytkownik otworzy ją i podniesie na pewną wysokość, siłownik sam powoli unosi ją do maksymalnego poziomu otwarcia. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników, którzy nie muszą wkładać dużo siły w otwieranie bagażnika. Siłowniki to także zabezpieczenie przed opadnięciem klapy, trzymają ją bowiem w górze, podczas gdy użytkownik korzysta z bagażnika. Dzięki temu załadowywanie lub opróżnianie jego komory jest komfortowe i bezpieczne. Są to elementy, które powinny cechować się dużą wytrzymałością i niezawodnością – w razie ich uszkodzenia, klapa nie będzie w pełni sprawna i może spowodować niebezpieczne sytuacje, np. opadnięcie na użytkownika w czasie, kiedy będzie korzystał z bagażnika.

W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajduje się szeroki wybór siłowników bagażnika lub maski. Proponujemy wiele produktów przeznaczonych do różnych modeli aut, dzięki czemu można u nas z łatwością znaleźć część dedykowaną dla swojego pojazdu. Są to produkty pochodzące od najlepszych marek, specjalizujących się w wyposażeniu samochodowym, dzięki czemu odznaczają się wysoką trwałością i funkcjonalnością. Są wykonywane z wytrzymałych elementów i niezawodnych mechanizmów, dzięki którym mogą służyć przez długie lata użytkowania.

Oferujemy części dla takich marek, jak Opel, Honda, VW, Audi czy Mercedes-Benz. Są w pełni przystosowane dla podanych modeli, dzięki czemu ich montaż jest bardzo prosty – można wykonać go samodzielnie.

Kiedy należy wymienić siłowniki bagażnika?

Siłowniki bagażnika / maski wymagają wymiany, kiedy nie są w stanie unieść klapy na jej maksymalną wysokość. Na skutek zużycia mechanizmu elementy mogą chować się pod ciężarem klapy, co powoduje jej opadanie. Przy całkowitym uszkodzeniu teleskopowych siłowników nie podtrzymują one klapy na żadnej wysokości, przez co korzystanie z bagażnika staje się znacznie utrudnione. W takich sytuacjach konieczny jest zakup nowych elementów, które poprawią funkcjonalność bagażnika i przywrócą komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania. W naszym sklepie internetowym dostępne są siłowniki o długiej żywotności, które posłużą bez awarii przez długie lata – oferujemy najlepsze modele w korzystnych cenach.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj