Narzędzia elektroniczne 

Narzędzia elektroniczne 

Wśród dostępnych w ofercie naszego sklepu narzędzi elektronicznych, znajdziecie Państwo takie, które znajdą zastosowanie w naprawie różnych układów samochodowych. Do tych najważniejszych, najbardziej niezbędnych w codziennej pracy mechaników i niezwykle przydatnych dla właścicieli samochodów, znajdują się przede wszystkim:

  • Szczypce – do rur, przewodów, glazury, tnące boczne, wydłużone wygięte, zaciskowe, nastawne, do cięcia lub ściskania i wiele, wiele innych. Szczypce to narzędzia, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie – pozwalają na bezproblemowe obcinanie przewodów, ściągania izolacji, zaciskania nitów czy konektorów, a nawet łamanie glazury. Oferujemy również szczypce długie, doskonałe do prac w trudno dostępnych miejscach, szczypce do zakładania i zdejmowania zacisków, a nawet takie, które sprawdzą się w pracach hydraulicznych – np. szczypce nastawne do rur. Ogromna różnorodność narzędzi tego typu pozwoli Państwu znaleźć takie, które posiadają odpowiednie parametry i sprawdzą się w konkretnych pracach.

  • Wkrętaki – dzięki nim możliwe będzie przeprowadzanie rozmaitych prac w samochodzie (i nie tylko), również tych pod napięciem – do tego rodzaju zadań polecamy wkrętaki izolowane. Rozmaite długość, rodzaje (np. wkrętaki płaskie i krzyżakowe) oraz przeznaczenie wkrętaków sprawia, że łatwo znaleźć narzędzie dostosowane do własnych potrzeb. Co więcej – zapewniamy najwyższą jakość wkrętaków, które wykonywane są z wysokogatunkowej stali i mają wygodne rękojeści, pozwalające nawet na wielogodzinną pracę w warsztacie.

  • Spawarki – oferujemy również elektronarzędzia spawalnicze, które pozwolą podjąć się najbardziej skomplikowanych prac i zapewnią stuprocentowy komfort oraz bezpieczeństwo. Oferujemy zróżnicowane narzędzia elektroniczne tego typu, w tym spawarki do plastiku na gorące powietrze.

Oczywiście w skład oferty naszego e-sklepu wchodzą zarówno narzędzia uniwersalne, pozwalające na przeprowadzenie różnych prac, jak również specjalistyczne, do zastosowania w konkretnym układzie i dla konkretnego elementy wyposażenia samochodu. Wszystkie wykonane są odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają im ponadprzeciętną wytrzymałość i funkcjonalność na przestrzeni wielu lat.

Proponujemy narzędzia elektroniczne najlepszych producentów – Romix Company, TRW, New Age, Hazet i wielu innych, które dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj