Linki maski / bagażnika / klapki 

Linki maski / bagażnika / klapki

Linki maski, bagażnika lub klapki należą do elementów nadwozia pojazdu. Linki maski służą do otwierania klapy silnika w przypadku, kiedy użytkownik chce sprawdzić stan płynów w układach samochodu lub zlokalizować usterkę. Dzięki temu elementowi można łatwo i szybko otworzyć maskę z wnętrza pojazdu, co sprawia, że jest to czynność dostępna wyłącznie dla jego użytkownika. W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajduje się wiele modeli linek, przeznaczonych do maski, bagażnika lub klapki auta.

Linki maski / bagażnika / klapki 

Linki maski, bagażnika lub klapki to nieodzowny element każdego pojazdu, umożliwiają bowiem dostanie się do ukrytych z zewnątrz elementów samochodu. W przypadku linek maski, pozwalają one użytkownikowi auta na otwarcie klapy silnika za pomocą pojedynczego uchwytu, znajdującego się we wnętrzu pojazdu – zazwyczaj po stronie kierowcy. Dostanie się do silnika wyłącznie z zewnątrz nie jest dostępne dla użytkowników, dzięki czemu pojazd jest chroniony podczas postoju – kierowca może natomiast swobodnie otworzyć klapę z wnętrza auta, aby móc w łatwy sposób uzyskać dostęp do silnika, zbiornika wyrównawczego czy innych elementów, wymagających w danym momencie kontroli. Analogicznie działają linki bagażnika i klapki wlewu paliwa – ponieważ w większości aut nie można otworzyć ich z zewnątrz, kierowca może odblokować ich zamki za pomocą odpowiednich przycisków, znajdujących się we wnętrzu auta.

Linki powinny charakteryzować się dużą wytrzymałością, w razie ich pęknięcia użytkownik nie ma bowiem dostępu do elementów pojazdu, ukrytych pod maską, klapą bagażnika lub za klapką wlewu paliwa. Z tego względu wykonuje się je z trwałych materiałów, odpornych na przeciążenia. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wyłącznie wysokiej jakości elementy, pochodzące od renomowanych producentów części motoryzacyjnych. Są wykonywane zgodnie z wymaganymi normami, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu są wysoce funkcjonalne i odporne na uszkodzenia. Proponujemy wiele produktów, dopasowanych do różnych modeli samochodów – dzięki temu każdy klient z łatwością znajdzie część dedykowaną dla swojego auta.

Wymiana linek do maski, bagażnika lub klapki

Zazwyczaj jedynym występującym problemem z linkami do maski, bagażnika lub klapki wlewu paliwa jest ich pękanie. Na skutek obciążenia linka może się urwać, przez co cały system otwierania przestaje działać, a użytkownik traci dostęp do ważnych elementów pojazdu, ukrytych pod klapami. W takiej sytuacji warto zakupić nową linkę i udać się do mechanika, który sprawnie wymieni część. Najlepiej zdecydować się na wytrzymały model od sprawdzonego producenta, który pozwoli latami bezawaryjnie korzystać z funkcji otwierania bagażnika, maski czy klapki z wnętrza swojego pojazdu. Oferujemy najlepsze części nadwozia samochodów, dostępne w atrakcyjnych cenach – są to produkty o długiej żywotności, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj