Inne środki 

Inne środki

Choć za najważniejsze środki samochodowe traktuje się olej silnikowy, a także płyny: hamulcowe, chłodnicze, do układu wspomagania czy spryskiwaczy, istnieje wiele innych preparatów, które warto, a czasami nawet trzeba zakupić. W tej kategorii znajdziecie Państwo takie właśnie środki, w tym pozwalające na skuteczne czyszczenie oraz konserwację części, uszczelnianie albo klejenie elementów w samochodach. Szeroki wybór preparatów pozwoli Państwu znaleźć te, które będą idealnie odpowiadały Waszym potrzebom.

Inne środki 

Bardzo zróżnicowane i pozwalające na uzyskanie różnych efektów, mających wpływ na wygląd samochodu albo komfort czy bezpieczeństwo jazdy. Przygotowaliśmy ofertę na środki pozwalające wpływać na kondycję różnych elementów pojazdu, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Na jakie środki warto postawić?

  • Środki do czyszczenia i konserwacji – dzięki nim zadbacie Państwo o wygląd, a także stan swojego samochodu, ponieważ nie tylko usuniecie uciążliwe zabrudzenia, ale również będziecie mogli zabezpieczyć różne powierzchnie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Polecamy między innymi środki do konserwacji opon, zderzaków czy tapicerki, a także czyszczenia gaźnika, hamulców, instalacji elektrycznych itd.

  • Środki do uszczelniania chłodnic – dzięki nim możliwe będzie usunięcie nieszczelności, która nie jest duża i która nie powoduje konieczności wymiany całej chłodnicy, a co za tym idzie – poniesienia dużego kosztu. Środki tego typu są skuteczne i pozwalają przywrócić pełną sprawność tej niezwykle ważnej dla samochodu części.

  • Pasty montażowe – niezbędne do prawidłowego i stabilnego zamontowania klocków hamulcowych. Dzięki nim możliwe będzie ustabilizowanie układu hamulcowego.

  • Środki do klimatyzacji – w tym czynniki chłodnicze, a także środki umożliwiające odgrzybienie klimatyzacji. Jest to niezbędne nie tylko do jej prawidłowego działania, ale przede wszystkim komfortu i zdrowia kierowcy oraz pasażerów – dzięki tego rodzaju środkom, z klimatyzacji usunięte zostaną niebezpieczne grzyby oraz zanieczyszczenia.

  • Kleje – do plastików, szyb, lusterek czy elementów metalowych. Są mocne i pozwalają przymocować trwale bardzo wiele elementów – nie tylko w samochodach, ale też innych maszynach czy urządzeniach.

  • Płyn WD-40 – jest to niezwykle przydatny i bardzo uniwersalny środek, który znajduje wiele zastosowań – nie tylko w motoryzacji, ale również innych dziedzinach. Umożliwia skuteczne smarowanie połączeń i zawiasów, usuwanie zanieczyszczeń i rdzy, a także przeciwdziałanie korozji czy zawilgoceniu.

Oczywiście to nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy – w naszej ofercie znajdują się też środki zapobiegające parowaniu szyb, do płukania silnika, usuwania insektów i wiele innych – dzięki temu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oczywiście wszystkie preparaty, jakie znajdziecie Państwo w tej kategorii zostały stworzone przez cenionych producentów, takich jak Amtra, Reinz czy Novol.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj