Pierścienie abs 

Pierścienie abs

Pierścienie ABS to jedne z najważniejszych elementów całego systemu, który w razie awarii albo włączania się w nieodpowiednich momentach, może spowodować zagrożenie na drodze. Dlatego też wymiana tych części w momencie jakichkolwiek problemów jest niezwykle istotna – zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i przepisów prawnych, zgodnie z którymi każdy pojazd powinien być wyposażony w sprawny system ABS. Jeżeli poszukujecie Państwo najwyższej jakości części samochodowych tego typu, zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu!

Pierścienie abs 

Funkcja, jaką pełni układ ABS, jest kierowcom powszechnie znana. To właśnie dzięki niemu i zamontowanym w nim czujnikom (te również znajdują się w ofercie naszego sklepu), kontrolowana jest prędkość obrotowa kół, a podczas hamowania, nie dochodzi do ich blokady. W momencie spadku prędkości obrotowej kół do określonej wartości, siła hamowania zostaje zmniejszona, co pozwala np. na odzyskanie kontroli nad pojazdem po wpadnięciu w poślizg.

Oczywiście tym najważniejszym elementem całego układu ABS są czujniki, jednak nie oznacza to, że tylko ich awaria może wpłynąć na nieprawidłowe działanie całego systemu. I tutaj dochodzimy do oferowanych w tej kategorii produktów – pierścienie ABS mają bardzo duży wpływ na przekaz informacji o prędkości obrotowej koła i stanowią nierozerwalną, bardzo istotną część całego układu. Ich uszkodzenie może spowodować nieprawidłową pracę systemu, co z kolei prowadzić może do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Kiedy należy wymienić pierścienie ABS?

O awarii systemu ABS świadczy bez przerwy paląca kontrolka ABS-u – w takiej sytuacji należy niezwłocznie zdiagnozować problem, najlepiej udając się do warsztatu. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku uszkodzonych pierścieni ABS, możemy mieć też do czynienia z innymi objawami, których również nie wolno lekceważyć. Mowa tutaj o nieprawidłowym działaniu systemu ABS, objawiającym się np. jego samoistnym włączaniem się bez żadnej przyczyny. Również wtedy warto udać się do specjalistów.

Szeroki wybór pierścieni ABS w atrakcyjnych cenach!

W naszym e-sklepie stworzyliśmy bardzo rozbudowany asortyment, w skład którego wchodzą pierścienie ABS, pasujące do różnych systemów ABS i różnych marek samochodów, w tym:

  • Citroen,
  • Peugeot,
  • Volvo,
  • Renault,
  • Opel
  • Mercedes i wiele innych.

Oczywiście postawiliśmy na bardzo zróżnicowane wyroby od najbardziej cenionych na rynku producentów, dzięki czemu każdy nasz Klient może mieć pewność co do wysokiej jakości i wytrzymałości zakupionych części.

Zapraszamy do zamawiania dowolnej liczby produktów online albo telefonicznie – pod numerem 733 015 015. Zapewniamy szybką i bezproblemową wysyłkę (w ciągu 24 godzin), a także bezpłatną dostawę w przypadku zamówienia wyższego niż 250 zł. Obsługujemy Klientów z całej Polski, a także z zagranicy. Zachęcamy również do sprawdzenia innych części, dostępnych w naszym sklepie – łącznie jest ich niemal 700 tysięcy, więc każdy znajdzie u nas to, czego szuka!

Pierścienie abs: TRISCAN, FEBI BILSTEIN, TOPRAN, BLUE PRINT, CORTECO.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj