Inne 

Inne

W naszym e-sklepie znaleźć można przede wszystkim części, akcesoria oraz narzędzia samochodowe, jednak starając się spełniać oczekiwania jak największej grupy Klientów, oferujemy także narzędzia, pozwalające na wiele innych działań. W tej kategorii zgromadziliśmy wiele produktów, pozwalających na podejmowanie się różnych działań – zarówno warsztatowych, jak również domowych i napraw rozmaitych sprzętów, mebli itd. Jak zwykle stawiamy na jakość, ale przy okazji również na ilość - dzięki temu każdy z Państwa będzie mieć możliwość znalezienia czegoś odpowiedniego dla siebie.

Inne 

Wszystko to, co niezbędne do przeprowadzania rozmaitych prac, napraw, remontów, a nawet budowy zupełnie nowych rozwiązań. Oferujemy narzędzia bardzo różnorodne, sprawdzające się w wielu dziedzinach życia – nie tylko w mechanice samochodowej.

  • Uchwyty i gogle spawalnicze – pozwalające na bezpieczne i efektywne spawanie metodą mig/mag. W ofercie znajdziecie Państwo również inne rodzaje uchwytów, np. uchwyty elektrodowe czy do rur, które zapewnią wygodną i efektywną pracę.

  • Zaciski kleszczowe – niezwykle wytrzymałe i uniwersalne w zastosowaniu – również do celów typowo motoryzacyjnych.

  • Przyrządy do cięcia, np. glazury, ale nie tylko – sprawdzą się w różnych pracach i zadaniach, pozwalając na przecinanie nawet najtwardszych materiałów i uzyskiwanie odpowiednich efektów.

  • Piły – tarczowe, spiekowe i inne o różnych parametrach i do rozmaitych zastosowań. Zapewniają wygodę i bezpieczeństwo pracy.

  • Łomy – zarówno te uniwersalne, jak i specjalistyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno do domowego majsterkowania, jak również profesjonalnych prac demontażowych.

  • Folie ochronne i taśmy – znacznie ułatwiające pracę i zabezpieczające miejsca przed rozmaitymi zabrudzeniami oraz czynnikami zewnętrznymi. Bardzo zróżnicowane, dopasowane do odmiennych, indywidualnych potrzeb.

  • Kleje – do różnych typów powierzchni, o różnej sile i szybkości wiązania oraz do wielu zastosowań. Z pewnością znajdziecie Państwo wśród nich takie, których poszukujecie.

  • Żarówki – samochodowe i nie tylko, o różnej mocy, przeznaczeniu oraz technologii wykonania. Dzięki ogromnemu asortymentowi żarówek, znajdziecie Państwo takie, które będą odpowiadały Waszym indywidualnym potrzebom.

Oczywiście to tylko część produktów, jakie oferujemy w tej kategorii – znajdziecie tutaj Państwo również kratki wentylacyjne, uszczelki, śruby, haki, a nawet gaśnice czy półbuty ochronne. Jednym słowem – wszystko to, co potrzebne do rozmaitych prac, nie tylko tych związanych z samochodem, ale również domem czy ogrodem.

Narzędzia najwyższej jakości

Naszym celem jest dostarczanie Państwu narzędzi oraz akcesoriów o ponadprzeciętnej wytrzymałości, które pozwolą Wam na efektywną i bezpieczną pracę. Dlatego też współpracujemy z najbardziej cenionymi i sprawdzonymi producentami na rynku, takimi jak Narva, Philips, Febi Bilstein czy Automega. Dzięki temu każdy Klient inwestuje w to, co najlepsze i najtrwalsze na rynku.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj