Elementy nadwozia 

Elementy nadwozia 

Nadkola to najszybciej korodujące elementy nadwozia. Doskonale o tym wiemy, więc czym prędzej postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę także i o nie. W naszej ofercie znajdziesz nadkola do wszystkich marek. Wystarczy podać nam rocznik i model swojego pojazdu, a my zadbamy o resztę! Dzięki korzystnym kontraktom z naszymi dostawcami, mamy przyjemność oferować najtańsze nadkola na rynku!

Jakie są najbardziej narażone na uszkodzenia elementy nadwozia? Murowanym kandydatem do tego tytułu z pewnością może być atrapa chłodnicy. Uderzyć w nie może zarówno wózek sklepowy, jak i niedbale otwarte drzwi, czy nawet dzikie zwierze pędzące w środku nocy wzdłuż jezdni. Atrapy chłodnicy dostępne w naszym sklepie spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania dotyczące jakości wykonania. Czy wspomnieliśmy przed chwilą o drzwiach? To właśnie one stanową jeden z naszych najczęściej wybieranych produktów. Trudno się temu dziwić, w końcu drzwi codziennie ryzykują bycie ubitymi, zbyt szybkie tempo życia nieraz sprawia, że również i my nimi coś obijamy. Pamiętajmy, że oferujemy także wszystko składające się na budowę drzwi - zamki, zawiasy, wygłuszenie, rygle, elementy mocujące, klamki zewnętrze oraz klamki zewnętrze, a także wiele innych - brak tu miejsca na wymienienie ich wszystkich! Jednym z najbardziej rzucających się braków w każdym aucie jest brak listew ozdobnych. Ich brak warto uzupełnić odwiedzając właśnie tę sekcję. 

Musimy także wspomnieć o pewnym mało rzucającym się w oczy elemencie, bardzo jednak ważnym. Jego brak szczególnie odczujemy, gdy często otwieramy i zamykamy bagażnik. Mowa oczywiście o siłownikach bagażnika i maski. Ich wadliwe działanie może skutkować codziennym obijaniem sobie naszej głowy o klapę bagażnika albo co gorsza, o brudną maskę. Posiadamy zarówno siłowniki gazowe, jak i sprężynowe. W przypadku, gdy nie wiesz który rodzaj posiadasz - daj nam znać. Razem znajdziemy odpowiedni model. 

Równie dokuczliwym brakiem może być zgubienie klapki wlewu paliwa. Szczególnie przykre jest to wtedy, gdy posiadamy ciekawego youngtimera. Zapraszamy do te sekcji - znajdziesz w niej klapki do Twojego auta!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj