Żarówki 

Żarówki

Odpowiednie dobranie żarówki samochodowej do typu lamp w pojeździe ma duże znaczenie dla jej żywotności i działania w trakcie jazdy. Żarówki samochodowe wykonane są z wytrzymałego tworzywa, które pozwala na perfekcyjne rozchodzenie się światła po podłączeniu i odporne jest na uszkodzenia związane z eksploatacją pojazdu. W zależności od potrzeb kierowców w katalogu dostępne są żarówki ksenonowe oraz halogenowe, proponujące długą współpracę z autem oraz doskonałą widoczność na drogach. Dzięki współpracy z czołowymi producentami żarówek dysponujemy ich szeroką gamą. 

Żarówki 

Oświetlenie pojazdu ma duże znaczenie

Proponowane modele żarówek przystosowane są do montażu w lampach przednich, tylnych lub w tablicach rejestracyjnych. Ich moc dostosowana jest do potrzeb pojazdu, stąd kierowca może mieć pewność o kompatybilności zakupionej żarówki z elementami samochodu. Bazując na znajomości rynku prowadzimy sprzedaż jedynie najbardziej wytrzymałych elementów oświetlenia, które niezawodnie będą spełniać swoją rolę nawet w trakcie częstej eksploatacji. Współpracujemy z markami, takimi jak Osram, Philips, czy Bosh, które gwarantują kierowcom wysoką jakość oświetlenia na drodze. Poszczególne żarówki to oryginalne zamienniki do artykułów seryjnie montowanych w pojazdach, przez co zapewniają one duży komfort jazdy dzięki emitowanemu światłu. Posiadacz samochodu może mieć pewność, że żarówki spełniają wszelkie normy dopuszczenia do użytkowania, a po profesjonalnie wykonanym ustawieniu świateł nie rażą one innych uczestników ruchu drogowego nawet po zapadnięciu zmroku.

Właściwości gwarantujące bezpieczeństwo

Podczas wyboru żarówki dużą rolę odgrywa dobór jej parametrów montażowych do konkretnego pojazdu. Znając specyfikę rynku oraz różnorodność aut poruszających się po drogach prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy artykułów oświetleniowych do samochodów. Kierowcy zakupią żarówki nie tylko do jazdy dziennej, lecz także przeciwmgłowe, czy do świateł mijania. W przejrzystym katalogu znajdują się produkty między innymi typu H-4, H-7, czy D2S, wśród których kierowcy mogą dokonywać swobodnego wyboru. Gwarantujemy, że niezależnie od zakupionego modelu żarówki na długo będzie ona stanowić wyposażenie auta. Poszczególne produkty zostały starannie opisane, tak by nabywca mógł dokładnie określić, jakiego rodzaju oświetlenia potrzebuje. Wśród wymienianych parametrów znajduje się wartość napięcia, rodzaj lampy, czy rodzaj gniazda montażowego. Dzięki starannie dobranym parametrom żarówki emitują mocne i jednostajne światło, które doskonale współpracuje z odbłyśnikiem generując perfekcyjną widoczność na drodze. Specjalna powłoka, jaką pokryte są metalowe elementy montażowe żarówki sprawia, że jest ona mniej podatna na śniedzenie i problemy z późniejszą wymianą. Szczelna budowa pozwala, by do wewnątrz żarówki nie przedostawał się pył, ani wilgoć. Proponowane przez nas artykuły oświetleniowe to zapewnienie bezpieczeństwa na drodze i doskonałej widoczności, która jest najważniejsza szczególnie podczas poruszania się nocą oraz w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj