Pozostałe 

Pozostałe

Internetowy sklep motoryzacyjny superparts jest miejscem, gdzie najważniejsze jest Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo. Zadowolenie z zakupu gwarantowane jest dzięki fachowej obsłudze naszych konsultantów i ich wiedzy, a także bogatemu asortymentowi oferowanemu w sklepie. Za bezpieczeństwo zaś odpowiada szczegółowy i rygorystyczny proces weryfikacji naszych dostawców, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze pozostałe przedmioty sprzedawane w tej kategorii spełniają wszelkie normy jakościowe w Polsce jak i w Unii Europejskiej. 

Pozostałe 

Co posiadamy w kategorii pozostałe? Ta dosyć ogólna nazwa skrywa niezwykle przydatne w codziennej eksploatacji przedmioty. Jednym z nich z pewnością jest mostek prostowniczy, miedzy innymi do pojazdów marki Opel. Od tej pory problemy z alternatorem odejdą w niepamięć. To znakomite wieści dla każdego, kogo trapiły usterki prądnicy prądu przemiennego - zwanej po prostu alternatorem. 

Przerywacz aparatu zapłonowego marki Bosch znajdzie swoje zastosowanie podczas napraw bądź rewizji aparatu zapłonowego. Jest to urządzenie, które znaleźć można w silniku spalinowym o zapłonie iskrowym. Są to więc niezbędniki do starszych typów samochodów, tak zwanych youngtimerów. Aparaty zapłonowe wypierane są przez cewki wysokiego napięcia, dzięki szybkiemu postępowi w rozwoju zapłonowych układów elektronicznych. Cewka zapłonowa wyposażona jest także w łącznik. Łącznik ten jest jednym z elementów dostępnych w sekcji pozostałe - zapraszamy do znalezienia swojego modelu auta, bądź do skontaktowania się z naszym działem sprzedaży. Cewka zapłonowa wyprodukowana jest przez renomowaną firmę Janmor, Oyodo lub producentów japońskich. 

W kategorii pozostałe znaleźć można także łożyska kulkowe. Są to niezbędne elementy podczas większości napraw wspomnianych wyżej. Także palec aparatu zapłonowego do pary z kopułką będą bardzo potrzebne każdemu mechanikowi. Pamiętajmy, że aparat zapłonowy, ze względu na swój zaawansowany wiek, często lubi odmawiać posłuszeństwa. Profesjonalna i dobrze przeprowadzona naprawa jest konieczna, jeżeli chcemy utrzymać nasz zabytkowy samochód w ciągłym użytku. Posiadamy wiele różnych modeli i egzemplarzy palców aparatu zapłonowego. Zalecamy kontakt z naszymi specjalistami, bądź samodzielny wybór odpowiedniego palca. 

Jednym z ciekawszych elementów asortymentu naszego sklepu są włączniki świateł stop. Element ten jest absolutnie konieczny dla zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy. Dzięki poprawnie działającemu zestawowi świateł unikniemy ryzykownych sytuacji na jezdni, a ponadto nie będziemy stresować się kontrolami policji. Warto przypomnieć, iż działające światła stop są oczywiście obowiązkowym wyposażeniem każdego auta. Nasze włączniki przeznaczone są do aut wszystkich marek, od Toyoty i Lexusa, aż po auta grupy VAG, czyli Volkswageny, Skodę i Audi. 

Na końcu tego podsumowania chcielibyśmy jeszcze raz zachęcić do kontaktu z naszymi pracownikami. Na bardzo użytecznym chacie live błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na każde frapujące pytanie.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj