Ogrzewanie / klimatyzacja 

Ogrzewanie / klimatyzacja

Ogrzewanie i klimatyzacja mogą znacznie zwiększyć komfort kierowcy oraz pasażerów. Klimatyzacja zapewnia dobre samopoczucie osób wewnątrz pojazdu oraz gwarantuje odpowiednią przejrzystość szyb, zapobiegając odkładaniu się na jej powierzchni pary wodnej. Wiele osób zapomina, że oprócz chłodzenia organizmu w czasie wysokich temperatur i ogrzewania go zimą, klimatyzacja spełnia również inną ważną funkcję - poprawia bezpieczeństwo. Mowa o sytuacjach, w których próbujemy usunąć szron z szyby (dokładniej - z jej zewnętrznej strony). Dodatkowo klimatyzacja sprawia, że do samochodu dostarczane jest suche ii czyste powietrze (odpowiedzialne są za to specjalne filtry).

Ogrzewanie / klimatyzacja 

Chociaż układ klimatyzacji w rzeczywistości nie jest zbyt skomplikowaną konstrukcją, należy dołożyć starań, aby takie wyposażenie było jak najmniej awaryjne. Ważną jego częścią jest kompresor klimatyzacji, którego główną funkcją jest sprężanie czynnika. Najczęściej używanymi czynnikami są substancje z oznaczeniami R-134a oraz nieszkodliwy dla atmosfery czynnik HFO-1234yf. Co się tyczy ogrzewania w samochodzie, jego działanie do pewnego stopnia uzależnione jest od działania układu chłodzenia. Nagrzewnica wykorzystuje bowiem ciecz, pochodząca z układu chłodzenia. Jest gorąca bowiem przekazane zostało jej ciepło od silnika i ciecz trafia tutaj, zanim zdąży się schłodzić w chłodnicy.

Niezależnie od tego, czy poszukujemy klimatyzacji, czy ogrzewania, należy zwrócić uwagę na to, aby sprzęt był wysokiej jakości. To pozwoli zmniejszyć ryzyko pojawienia się ewentualnych awarii oraz kosztownej naprawy. W naszym sklepie oferujemy klientom szereg elementów, dzięki którym ogrzewanie i klimatyzacja mogą sprawnie działać, a osoby przebywające w aucie będą cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem. Staraliśmy się tak ułożyć naszą ofertę, aby holistycznie podejść do kwestii wyposażenia aut. To właśnie dlatego w dziale związanym z ogrzewaniem i wentylacją nie zabrakło nie tylko podstawowych urządzeń - nagrzewnic i dmuchaw - ale również takich elementów jak silniki i rezystory dmuchaw czy zawory i przewody nagrzewnic. Aby móc sprostać wymaganiom i potrzebom jak największej liczby klientów, w ofercie znaleźć można urządzenia - m.in. - zawory nagrzewnicy, sterowniki wentylacji - pasujące do aut różnych marek. Jeśli chodzi o elementy klimatyzacji samochodowej, również proponujemy najnowocześniejsze, sprawdzone rozwiązania. Wśród nich wymienić można: zawory rozprężne, parowniki, wentylatory chłodnic, kompresory, chłodnice oraz czujniki.

Każdy element stworzony został w trosce o właściwe działanie całego układu klimatyzacji i ogrzewania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również fachowej obsługi. Właśnie dlatego proponujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w rozwianiu wszelkich wątpliwości dotyczących poszczególnych elementów ogrzewania i klimatyzacji. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dokładamy wszelkich starań, aby osoby decydujące się na zakup urządzeń związanych z ogrzewaniem i klimatyzacją miały pewność, że podejmują słuszną decyzję zakupową.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj