Silniki i osprzęt 

Silniki i osprzęt

Silniki i osprzęt są kluczowymi elementami w sklepie motoryzacyjnym superparts.pl. To w końcu silnik jest sercem każdego pojazdu. Osprzęt zaś odpowiada za jego poprawną pracę, co w konsekwencji przyczynia się do ogólnej kondycji pojazdu. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia jakość części zamiennych. Dlatego też, każdy element naszej oferty poddawany jest gruntownym badaniom pod kątem precyzji wykonania i jego finalnej przydatności. Dzięki temu, jako nieliczni możemy zagwarantować pełne zadowolenie z zakupu!

Silniki i osprzęt 

Krótki opis kategorii zacznijmy od centralnej części każdego motoru. Jest nią sekcja pod tytułem blok silnika, zawierająca wszystko to, co determinuje przemianę paliwa w energię, a więc wały korbowe, korbowody, koła zamachowe czy tłoki. Są to części szczególnie przydatne podczas przeprowadzania skomplikowanych renowacji aut zabytkowych, a także przy regenerowaniu wadliwie zaprojektowanych silników. Przykładem takich silników są niektóre konstrukcje napędzające auta z gamy VW. Oprócz wcześniej wymienionych, posiadamy również odmy i czujniki wału korbowego - gorąco zachęcamy do przeglądnięcia reszty oferowanych tu przedmiotów. 

Silniki i osprzęt swoje istnienie opierają na odpowiednio wyregulowanym rozrządzie. Bardzo pożądani są mechanicy potrafiący odpowiednio nastawić łańcuch rozrządu. Nie jest to wiedza tajemna, jednak często brakuje specjalistów w tym fachu, na czym ostatecznie cierpi klient. My jednak zawsze stoimy na wysokości zadania, oferując najwyższej jakości łańcuchy rozrządu i paski rozrządu do każdej marki - Mercedes - Benz, Audi, Ford, Volkswagen, Toyota - jeżeli czegoś szukasz, nie omieszkaj zapytać nas, znajdziemy części rozrządu do każdego modelu!

Turbosprężarki to jedna z największych rewolucji w motoryzacji ostatnich dekad. Dzięki nim nasze auto potrafi zdobyć się na wyczyny niemożliwe w przypadku silnika wolnossącego. Pomimo początkowych obaw przeciwników turbosprężarek, okazują się, że silniki i osprzęt świetnie się z nimi dogadują, oferując kierowcy niesamowity komfort jazdy kosztem mniejszego spalania. Jeśli Twoja turbosprężarka cieknie, zakup u nas uszczelki, jeżeli w trakcie jazdy się resetuje, polecamy wymienić sterowniki i zawory. Bardzo ważne okazują się także przewody powietrza turbosprężarki. Jak relacjonują nam nasi klienci, coraz częściej padają one ofiarą ostrej zimy, bądź przydomowych szkodników. 

Bardzo gorącym tematem ostatnimi czasy są zawory EGR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do oferty włączyliśmy sekcję recyrkulacji spalin EGR. W niej zawarte są wszystkie elementy stanowiące ten kłopotliwy układ. Zaliczaj się do nich także osprzęt, a więc chłodnice spalin oraz pompy powietrza

Posiadamy także osłony silników. Wpływają one w znacznym stopniu na przemianę temperaturową w obrębie komory silnika, toteż nie warto lekceważyć sobie ich obecności. 

Inne kategorie w tym dziale to między innymi zawieszenie silnika, kolektory ssące, elementy napędu oraz wiele innych. Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami - razem znajdziemy każą interesującą Cię część!

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj