Blok silnika 

Blok silnika

Blog silnika bez żadnej wątpliwości można porównać do ludzkiego serca. Stanowi on centralny punkt pojazdu i odpowiada za jego zdolności napędowe. Wraz z osprzętem stanowi on główną część naszej czterokołowej maszyny. Z tym większą odpowiedzialnością należy więc podchodzić do kwestii naprawy i wymian eksploatacyjnych tego elementu auta. Nieodpowiednio dobrane elementy bloku silnika mogą bowiem przyczynić się do przedwczesnego zużycia całego osprzętu z nim powiązanego. W internetowym sklepie motoryzacyjnym superparts o jakość części zamiennych do bloku silnika możesz być spokojny. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model i rocznik pojazdu, a o resztę zadbają nasi profesjonalni sprzedawcy. Nam pozostaje jedynie zadowolenie!

Blok silnika 

Oto krótki przegląd naszej oferty dotyczącej części do bloku silnika, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne elementy dotyczące tej części auta. Do najczęściej kupowanych przedmiotów należy z pewnością zaliczyć czujniki wału korbowego. Czujniki wału korbowego szczytują dane dotyczące obrotów wału korbowego i jego położenia. Widzimy więc, jak konieczne jest poprawne działanie tego podzespołu. W przeciwnym razie praca silnika byłaby poważnie zakłócona, prowadząc do obniżenia jego efektywności, bądź całkowitego zatrzymania pracy. 

Posiadamy nie tylko czujniki wału korbowego lecz również i same wały korbowe. Szeroki wybór gwarantuje dopasowanie odpowiedniego przedmiotu do każdej potrzeby. W razie problemów z poszukiwaniem odpowiedniego wału korbowego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy zrobią wszystko, abyś zakupy u nas przeprowadził z poczuciem zadowolenia i satysfakcji. Wału korbowe dostarczane są przez renomowanych producentów, więc nie musimy martwić się o ich żywotność. Dzięki temu nasz pojazd będzie mógł bezproblemowo pokonać kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów.

Uszczelniacze wału także są ważnym elementem całego układu, sprawiając, że jest on szczelny i efektywny. W innym przypadku silnik znacznie traciłby moc, obniżając tym samym swoją sprawność. Sprawne uszczelniacze wału przynoszą same korzyści - warto o nie dbać!

Tłoki poruszające się wewnątrz cylindrów są niczym mięśnie napędzające nasze ciało. Podobnie jak należy dbać o mięśnie, tak należy dbać też o tłoki. Wielu właścicieli youngtimerów, czyli zabytkowych samochodów, renowację silnika zaczyna właśnie od wymiany tłoków i polerowania cylindrów. Nasza oferta zawiera tłoki do wielu aut, nawet tych starszych. 

Pierścienie tłokowe uszczelniają komorę spalania silnika i oddzielają komorę spalania od skrzyni korbowe. Posiadamy wiele modeli pierścieni tłokowych.

Odpowietrzenie skrzyni korbowej, czyli popularna odma, jest niezwykle istotnym składnikiem bloku silnika. Odprowadza ona gazy nagromadzone w wyniku spalania z powrotem do cylindrów. 

Oprócz wyżej wymienionych elementów, nasz asortyment składa się również z panewekkorbowodów oraz kół zamachowych. Zapraszamy także do działu pozostałe, w którym znaleźć można wszystkie niewymienione w powyższych kategoriach produkty.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj