Pozostałe 

Pozostałe

W naszym sklepie mamy bardzo duży wybór części, które wchodzą w skład układu napędowego. To bardzo ważna część całego samochodu, bo od niej zależy jak samochód będzie napędzany i jak zostanie do tego wykorzystana energia mechaniczna, która pokonuje drogę z silnika do kół. W naszym sklepie znajduje się cała gama małych, ale istotnych części, które są dopełnieniem tego układu. Wszelkie osłony, nakładki, łożyska i wiele innych to tylko niewielka część naszego asortymentu. 

Pozostałe 

Wśród naszych produktów z kategorii pozostałe, które dotyczą układu napędowego mamy produkty od naprawdę wielu producentów. Silentblok wahacza stosowany w samochodach marki Ford. Ma on zastosowanie w wielu wersjach nadwozia i silnika. Jeśli chodzi o silentbloki to mamy jeszcze w zanadrzu nie tylko do Forda, ale też Citroena, Opla, Peugeota, ale również innych modeli. Tuleje są bardzo ważną częścią samochodu, ponieważ na nich spoczywa ciężar naszego auta. Ich stan jest istotny w kwestii prowadzenia auta. Tuleje ją metalowo-gumowe i muszą być naprawdę dobrej jakości, aby na długi czas spełniały oczekiwania kierowców. Na pewno co jakiś czas trzeba je zmieniać, ale jeśli ich jakość będzie w porządku, nie będzie to wymiana częsta. Inny produkt, który mamy dostępny dla wielu modeli samochodów to reperaturki pompy hamulcowej czy zacisku hamulcowego. To również ważny rodzaj produktu z kategorii Pozostałe. Dzięki niemu można samodzielnie dokonać małych regeneracji tych zacisków. Do tego właśnie służy zestaw naprawczy. Bardzo wiele z nich ma różnorodne zastosowanie. Jedna reperaturka może pasować do Opla, Alfa Romeo i do BMW. Zestawy naprawcze mamy dostępne w naprawdę dużych ilościach, do wielu części samochodowych i do wielu modeli samochodów. Wśród produktów z kategorii Pozostałe mamy również dostępne półosie napędowe, które są bardzo ważną częścią układu napędowego. Łączy most napędowy lub skrzynię biegów z piastą koła. Mamy dostępne półosie do Mercedesa, Opla i innych marek. 

Wśród produktów z kategorii Pozostałe nie mogło zabraknąć również osłon przegubu. Są one elementami ochronnymi dla bardzo kosztownego przegubu. Jego naprawa może być naprawdę droga jeśli nie zadbamy o prawidłową osłonę. Posiadamy w sklepie osłony przegubu do marek takich jak: Citroen, Fiat, Peugeot, Audi, Volkswagen. Poduszka skrzyni biegów tłumi drgania powstałe podczas używania skrzyni biegów. Gwarantuje ona spokojną i komfortową podróż każdego kierowcy, a na tym każdemu właścicielowi samochodu zależy, zwłaszcza jeśli jeździ codziennie. 

Wśród produktów z kategorii Pozostałe jest jeszcze wiele innych produktów dostępnych w naszym sklepie. Wszelkie osłony, linki, przeguby, ceramizery, podpory, tarcze, łożyska i wiele innych produktów potrzebnych, aby układ napędzania działał sprawnie i bezawaryjnie można znaleźć w naszym sklepie. Konsultanci w razie jakichkolwiek pytań są do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy produkty od sprawdzonych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które posłużą na pewno bardzo długo.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj