Wyposażenie wnętrza 

Wyposażenie wnętrza 

Na początek warto zacząć od podstaw, czyli w przypadku kabiny pojazdu - od podłogi. Wśród kilkuset dywaników samochodowych, zarówno welurowych, jak i gumowych, na pewno natrafisz na ofertę kilku producentów dedykowaną dla twojego modelu auta. Jeśli nie, możesz zdecydować się na wzory uniwersalne, często do samodzielnego przycięcia. Na kolejną bardzo dopasowaną ofertę składają się szkła lusterek wstecznych, tradycyjne i sferyczne - wystarczy wpisać markę i model samochodu. Kratki nawiewu, korbki do otwierania szyb (jeśli akurat takie są w twojej furce), wewnętrzne klamki, gałki zmiany biegów, a nawet gumowe nakładki na pedały (zużywają się najszybciej!) - te elementy wyposażenia wnętrza odpowiadają - oprócz sprawnej obsługi auta - także za jego estetykę. Tu dopasujesz je nie nie tylko do swojego pojazdu, ale przede wszystkim do swoich potrzeb i oczekiwań. Każdy poszukiwany drobiazg czy większa część są dostępne w wyszukiwaniu zarówno według marek i modeli samochodów, nazw producentów, jak i seryjnych czy katalogowych oznaczeń każdej z nich.

Pokład samochodu pełen jest drobnych i większych części odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie całości. Wśród niewielkich elementów samochodowej elektryki, przełączników i żarówek z deski rozdzielczej, należących do wyposażenia wnętrza, łatwo się pogubić. W tym miejscu sprawnie odszukasz niezbędne, nawet najdrobniejsze części, których akurat pilnie potrzebujesz - wystarczy wpisać namiary auta lub oznaczenie drobiazgu i sprawdzać wśród produktów, które właśnie do niego pasują. Mamy tu rozmaite złączki, osłonki, zaślepki, spinki do tapicerki - choć mogą wydawać się niewarte uwagi, bez nich też nie wszystko będzie działać i wyglądać tak, jak powinno. 

Jednym z najbardziej skomplikowanych mechanizmów, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrza, jest ukryty w drzwiach podnośnik szyby samochodowej. Chociaż czasem da się naprawić uszkodzony mechanizm, obecnie koszt wymiany całego podnośnika tworzy z tej opcji całkiem rozsądną alternatywę. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni model (ważne jest, by określić, czy chodzi o podnośnik przedniej, czy tylnej szyby). Ogromny wybór podnośników - u nas ponad tysiąc - stworzonych według schematów i wzorów najróżniejszych producentów daje pewność nabycia obu tych typów urządzeń. Jeśli lubisz swój samochód, starasz się go upiększyć lub chcesz, by był coraz bardziej funkcjonalny - zadbaj o jego bogate i funkcjonalne wnętrze wraz z naszym sklepem, a zobaczysz - twoje auto odwdzięczy ci się stukrotnie.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj