Opinie o sklepie superparts.pl Opinie o sklepie superparts.pl

ZF Parts S671.090.172, G052162A2 - OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 5 20L

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 5 20L

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 5 20L Zobacz powiększenie

Promocja -5%38 DNI, 05:57:01

637,27 zł
526,96 zł (bez VAT)

670,81 zł

+ Darmowa dostawa!

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
Promocja
ZF Parts
S671.090.172
G052162A2
Ostatnie egzemplarze!
 
Kategorie: Strona główna, Oleje i płyny, Oleje, Olej przekładniowy
Opis:
  • Parametr : 20L
  • Pojemność [litr] : 20

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 10.50 zł

Pobranie: 15.50 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 15.00 zł

Pobranie: 21.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 

CASTROL70W80 TRANSMAX-Z 1
FUCHS OILATF 5005 SL 1
FEBI BILSTEIN29738
FEBI BILSTEIN14738
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 1L
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 208L
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 20L
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 4L
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 60L
ZF Parts8704000
CASTROLC0310PL
FUCHS OILTITAN ATF 5005 1L
RAVENOL1212104-010-01-999
RAVENOL1212104-001-01-999
RAVENOL1212104-208-01-999
RAVENOL1212104-020-01-999
RAVENOL1212104-004-01-999
RAVENOL1212104-060-01-999
ZF Parts8704 000
CASTROLTRANSMAX Z 1L
CASTROLTRANSMAX Z 20
CASTROLTRANSMAX Z 208
FEBI BILSTEIN14738K
RAVENOLATF 5/4 HP FLUID 10L
MANNOLMAN-133
MANNOL133/4
MANNOLATF AG52
MANNOL133/1
VAICO60-0101
VAICO60-0132
ZF Parts8704 003
ZF PartsS671.090.170

Opinie (0)

 
Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj

Menu