Opinie o sklepie
Części samochodowe - superparts.pl
Opinie o sklepie
  • Ilość gwiazdek

ZF Parts S671.090.255 OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6 1L, ZF Parts S671.090.255, ZF Parts DEXRONVI, ZF Parts 0

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6 1L

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6 1L Zobacz powiększenie

Promocja -5%20 DNI, 02:13:24

68,27 zł
Cena netto: 55,50 zł

71,86 zł

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
Promocja
ZF Parts
S671.090.255
DEXRONVI
 
Kategorie: Oleje i płyny, Oleje, Olej przekładniowy
Parametr : ZF-LIFEGUARDFLUID6
Pojemność [litr] : 1

PASUJĄCE POJAZDY

 

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 10.50 zł

Pobranie: 15.50 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 15.00 zł

Pobranie: 21.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 
FUCHS OILATF 7134 FE 1
FUCHS OILATF 6000 SL 1
FUCHS OILATF 6000 SL 1-K
RAVENOLATF 6HP FLUID 1L
RAVENOLATF 6HP FLUID 208L
RAVENOLATF 6HP FLUID 20L
RAVENOLATF 6HP FLUID 4L
RAVENOLATF 6HP FLUID 60L
ZF Parts8704001
FUCHS OILTITAN ATF 6000 1L
FUCHS OILTITAN ATF 7134 FE 1L
RAVENOL1211112-010-01-999
RAVENOL1211112-001-01-999
RAVENOL1211112-208-01-999
RAVENOL1211112-020-01-999
RAVENOL1211112-004-01-999
RAVENOL1211112-060-01-999
ZF Parts8704 001
ZF Parts8704 004
RAVENOLATF 6HP FLUID 10L
SpecolATF VI 1

OPINIE (0)

 
Dodaj swoją opinie:

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj

Menu