Opinie o sklepie superparts.pl Opinie o sklepie superparts.pl

ZF S671.090.253, DEXRONVI - OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6 20L

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6 20L

OLEJ PRZEKŁADNIOWY ZF LIFEGUARDFLUID 6  20L Zobacz powiększenie

Promocja -5%14 DNI, 08:35:51

824,61 zł
670,41 zł (bez VAT)

868,01 zł

+ Darmowa dostawa!

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
Promocja
S671.090.253
S671.090.253
DEXRONVI
regulamin sklepu internetowego
 
Kategorie: Nieprzypisane produkty, Oleje, Olej przekładniowy, Superparts, Strona główna
Parametr : ATFM
Pojemność [litr] : 20

ZASTOSOWANIE W POJAZDACH

 

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 11.90 zł

Pobranie: 15.90 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 15.00 zł

Pobranie: 21.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 

AUDIG055005A2
BMW83220142546
JAGUARJAGUARFLUID8432
MASERATI219549
BENTLEYPY112995PA
ASTON MARTIN4G4319A509AAS
LAND ROVERTYK500050
FUCHS OILATF 7134 FE 1
FUCHS OILATF 6000 SL 1
FUCHS OILATF 6000 SL 1-K
RAVENOLATF 6HP FLUID 1L
RAVENOLATF 6HP FLUID 208L
RAVENOLATF 6HP FLUID 20L
RAVENOLATF 6HP FLUID 4L
RAVENOLATF 6HP FLUID 60L
ZF Parts8704001
FUCHS OILTITAN ATF 6000 1L
FUCHS OILTITAN ATF 7134 FE 1L
RAVENOL1211112-010-01-999
RAVENOL1211112-001-01-999
RAVENOL1211112-208-01-999
RAVENOL1211112-020-01-999
RAVENOL1211112-004-01-999
RAVENOL1211112-060-01-999
ZF Parts8704 001
ZF Parts8704 004
RAVENOLATF 6HP FLUID 10L
SpecolATF VI 1
ZF PartsS671.090.255

Opinie (0)

 
Napisz swoją opinię

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj

Menu