Opinie o sklepie superparts.pl Opinie o sklepie superparts.pl

A.B.S. 37059, 23258169 - KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G, ZAFIRA TYŁ

KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G, ZAFIRA TYŁ

KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G, ZAFIRA TYŁ Zobacz powiększenie

53,51 zł
43,51 zł (bez VAT)

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
A.B.S.
37059
37059
23258169
8717109054668
regulamin sklepu internetowego
 
Kategorie: Superparts, Układ hamulcowy, Hamulce tarczowe, Klocki hamulcowe
Szerokosć 1 [mm] : 104,8
Wysokość 1 [mm] : 42,5
Grubość 1 [mm] : 16,2
System hamulcowy : BOSCH
Ciężar [kg] : 0,86

ZASTOSOWANIE W POJAZDACH

 

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 11.90 zł

Pobranie: 15.90 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 15.00 zł

Pobranie: 21.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 

OPEL1605105
OPEL1605961
OPEL1605037
OPEL1605040
OPEL1605093
OPEL1605039
OPEL1605025
VAUXHALL9198598
VAUXHALL9195642
VAUXHALL9195685
VAUXHALL9117717
VAUXHALL9195147
VAUXHALL9195641
VAUXHALL9193251
SPIDAN32335
SPIDAN32879
HELLA8DB355019271
ATE603976
ATE13046039762
PAGIDT9066
VALEO598926
VALEO601083
VALEO598455
VALEO301926
RUVILLED00013080
BOSCH0986TB2777
BOSCH0986TB2336
BOSCH0986AB4307
BOSCH0986495250
BOSCH0986494014
BOSCHF026000027
BOSCH0986424478
LEMFÖRDER2485903
TEXTAR2325816925T428
TEXTAR2325803
TEXTAR2305217105T428
JURID573010J
BENDIX573010B
FTEBL2422B1
FTEBL2422A1
FTEBL1684B2
FTEBL1684A2
QUINTON HAZELLMBP1147
QUINTON HAZELLMBP985
QUINTON HAZELLBP985
QUINTON HAZELLBP1147
QUINTON HAZELLBLF1087
FERODOFSL1294
FERODOFDB1294
BREMBOS59513
BREMBOP59031
MINTEXMDB1904
MINTEXMDB2130
PEX7550S
ZIMMERMANN230521651
DELPHILP1307
DELPHILP1553
METZGER068522
FEBI BILSTEIN16445
FEBI BILSTEIN16235
TRISCAN811024008
TRISCAN811024013
METELLI2202590
DOYENRBP260
NK223619
OPTIMAL12081
OPTIMAL10290
MAPCO6480
MEYLE0252325817W
MEYLE0252325817PD
ROADHOUSE268522
ROADHOUSE268502
REMSA068502
REMSA068522
REMSA68522
REMSA68502
ICER181363702
ICER181363
ICER181271702
ICER181271
VAICOV4080121
VAICOV408012
HAVAMHP7411T
HAVAMHP7411
HAVAMHP7107
NATIONALNP2190
LPR05P1227
LPR05P699
TRUSTING2680
TRWGDB1471
TRWGDB1352
SWAG40916445
FMSI-VERBANDD14618661
ROULUNDS BRAKING668181
MGA501
MGA443
Brake ENGINEERINGPA1539
Brake ENGINEERINGPA1175
APEC brakingPD3123
APEC brakingPAD1133
APEC brakingPAD1024
FREMAXFBP1921
FREMAXFBP1082
GIRLING6114714
GIRLING6113524
KAWE068502
KAWE068522
fri.tech.2680
CIFAM8222590
SIMER721
RAICAM6650
RAICAMRA06650
PROCODIS FRANCEPF1412
PROCODIS FRANCEPF1214
ATE13.0460-3976
FAWFAW23258.16.9
FOMARFO668181
ZIMMERMANN23052.165.1
ATE13-0460-3976-2
BOSCH0.986.424.478
BOSCH0.986.494.014
KAMOKAJQ1012588
TOMEX1214
TOMEX1412
VAICO40-8012
VAICO40-8012-1

Opinie (0)

 
Napisz swoją opinię

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj

Menu