Opinie o sklepie superparts.pl Opinie o sklepie superparts.pl

FEBI BILSTEIN 06161, G004000M2 - PŁYN DO WSPOMAGANIA VW/AUDI/OPEL

PŁYN DO WSPOMAGANIA VW/AUDI/OPEL

PŁYN DO WSPOMAGANIA VW/AUDI/OPEL Zobacz powiększenie

40,64 zł
33,04 zł (bez VAT)

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
FEBI BILSTEIN
06161
G004000M2
4027816061618
regulamin sklepu internetowego
 
Kolor : zielony
Pojemność [litr] : 1
Ciężar [kg] : 0,96
uwzględnić informację serwisową :
Wymagana ilosć : 1
/G 002 000/ ZIELONY syntetyczny 1 litr

ZASTOSOWANIE W POJAZDACH

 

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 14.50 zł

Pobranie: 16.50 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 16.00 zł

Pobranie: 22.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 

AUDIG002000
AUDIG002500
AUDIG004000M2
BMW83290429576
BMW82110148132
BMW82111468041
BMW81229407758
CHRYSLERMS11655B
CITROËN9979A3
CITROËN997969
CITROËN9730A5
DAF1786432
FORDM2C204A
FORDM2C204A2
FORD1384110
MANM3289
MAN09110030427
MAN3289
OPEL1940715
OPEL1940766
PORSCHE00004320656
PORSCHE00004320333
PORSCHE00004320489
SAAB93160548
SAAB93165227
SEATG004000M2
SEATG002500
SEATG002000
SKODAG004000M2
SKODAG002500
SKODAG002000
VAUXHALL93160548
VOLVO8713081
VOLVO1161529
VOLVO1161317
VOLVO30741424
VWG004000M2
VWG002000
HYUNDAI0023219017
KIAPSF4
GENERAL MOTORS90544116
GENERAL MOTORS93160548
MINI83290429576
LAND ROVERLR003401
LEMFÖRDER2325101
LEMFÖRDER23251
FEBI BILSTEIN6161
MEYLE0140206100
VEMO600018
VEMOV600018
SWAG99906161
LIQUI MOLY1147
LIQUI MOLY1127
TOPRAN107
TOPRAN107549
HELIXTOTALH50126
FUCHS OILFUCHS 56
RAVENOLSSF FLUID 1L
RAVENOLSSF FLUID 20L
RAVENOLSSF FLUID 4L
RAVENOLSSF FLUID 60L
VAGG004000M2
FUCHS OILTITAN ZH 4300 B 1L.
RAVENOL1181100-001-01-999
RAVENOL1181100-020-01-999
RAVENOL1181100-004-01-999
RAVENOL1181100-060-01-999
FEBI BILSTEIN06161
FEBI BILSTEIN06161K
FUCHS OILFUCHS 56B

Opinie (0)

 
Napisz swoją opinię

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj

Menu