FEBI BILSTEIN 16447, 21938203 - KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 B5 B6 B7 PASSAT B5 PRZÓD

KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 B5 B6 B7 PASSAT B5 PRZÓD

KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 B5 B6 B7 PASSAT B5 PRZÓD Zobacz powiększenie

103,12 zł
83,84 zł (bez VAT)

- +

Porównaj

Dlaczego warto kupować w superparts.pl
FEBI BILSTEIN
16447
16447
21938203
4027816164470
regulamin sklepu internetowego
 
Szerokość [mm] : 156,4
Strona zabudowy : oś przednia
Wysokość [mm] : 74,2
Grubosć [mm] : 20,3
Grubosć [mm] : 19,5
Ciężar [kg] : 2,027
Styk ostrzegawczy o zużyciu : ze stykiem zużycia
Wymagana ilosć : 1

Klocki hamulcowe Febi Bilstein 16447 - numer oryginalny części: 21938203, pasują przede wszystkim do takich marek pojazdów jak: Audi A4 B5, Audi A4 B6, Audi A4 B7, A4 Avant, Audi A6 C5, Audi A6 C6, A6 Avant, Seat Exeo, Seat Exeo ST, Skoda Superb, Volkswagen Passat, Volkswagen Passat Variant

ZASTOSOWANIE W POJAZDACH

 

ZAMIENNIKI

 

KOSZTY WYSYŁKI

 

Paczkomaty

Paczkomaty

Przedpłata: 14.50 zł

Pobranie: 16.50 zł

 Kurier

Kurier

Przedpłata: 16.00 zł

Pobranie: 22.00 zł

 Kurier za granicę

Kurier za granicę

Przedpłata: 85.00 zł

Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Belgia, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja, Austria

KODY OE

 

AUDI8E0698151F
AUDI8E0698151K
AUDI4B0698151AF
AUDI4B0698151N
AUDI4B0698151B
AUDI4B0698151J
AUDI4B0698151K
AUDI4B0698151H
AUDI4B0698151
SEAT8E0698151K
SKODA4B0698151N
SKODA4B0698151J
SKODA8E0698151F
SKODA8E0698151K
VW4B0698151N
VW4B0698151K
VW4B0698151J
VW4B0698151AF
VW8E0698151K
VW8E0698151F
SPIDAN32713
SPIDAN32370
HELLA8DB355008411
HELLA8DB355010731
ATE23018
ATE23019
ATE607110
ATELD7110
ATE13047071102
ATE20676
ATE13046071102
PAGIDT1388EP
PAGIDT1149EP
PAGIDT1388
PAGIDT1149
VALEO301483
VALEO301751
VALEO601103
VALEO598486598483
VALEO598751
VALEO597260
VALEO598483
VALEO598486
RUVILLED55574340
RUVILLED84077150
BOSCH0986TB2217
BOSCH0986TB2018
BOSCH0986AB4755
BOSCH0986494050
BOSCH0986424706
BOSCH0986424482
LEMFÖRDER2482104
LEMFÖRDER2591501
LEMFÖRDER24821
TEXTAR89004300
TEXTAR89012900
TEXTAR2301891
TEXTAR2301881
TEXTAR2301805
TEXTAR2301802
TEXTAR2193891
TEXTAR2193881
TEXTAR2193801
JURID573037JC
JURID573064J
JURID573037J
JURID571982J
JURID571982D
BENDIX573037B
BENDIX571982X
BENDIX571982B
FTEBL1617A4
QUINTON HAZELLMBP1022
QUINTON HAZELLBLF1022
QUINTON HAZELLBP1022
FERODOFDS1323
FERODOFSL1323
FERODOFQT1323
FERODOFDB1323
FERODOFDB1717
BREMBOP85085
BREMBOP85037
BREMBODP85013
BREMBODP85049
MINTEXMDK0230
MINTEXMDB2231
MINTEXMDK0210
MINTEXMDB1826
PEX7549S
PEX7549
BORG & BECKBBP1766
BORG & BECKBBP1646
BORG & BECKBBP1447
DELPHILP784
DELPHILP1825
DELPHILP1672
METZGER039022
METZGER039052
METZGER075202
MAGNETI MARELLI363916060143
MAGNETI MARELLI363916060142
MAGNETI MARELLI363702160313
MAGNETI MARELLI363700201388
MAGNETI MARELLI363700201149
TRISCAN811029166
TRISCAN811029016
METELLI2207740
METELLI2203140
METELLI2201813
NK224742
OPTIMAL12080
OPTIMAL12076
MAPCO6534
MAPCO47860
MEYLE0252193819W
MEYLE0252301820W
MEYLE0252301820PD
MEYLE0252301820
MEYLE0252184819
ROADHOUSE839000
ROADHOUSE239022
REMSA839000
REMSA039052
REMSA39022
REMSABPM039052
REMSABPM039022
REMSA039022
QH Benelux7058
VEMOV1083461
VEMOV108346
VEMOV1081461
VEMOV108146
NATIONALNP2044
NATIONALNP2026
A.B.S.37156OE
A.B.S.37156
LPR05P790
LPR05P453
LPR05P1119
TRUSTING1883
TRUSTING3230
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735107
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0735109
TRWGDB1488
TRWGDB1307DTE
TRWGDB1307
SWAG30916447
FLENNORFB210535
MGA591
MGA419
Brake ENGINEERINGPA1165
APEC brakingPAD964
HELLA PAGID8DB355010731
HELLA PAGID8DB355008411
JP GROUP1163602510
JP GROUP698530001ALT
JP GROUP1163608119
GIRLING6114882
GIRLING6113072
KAWE039022
sbs224742
TOPRAN110086
TOPRAN110
TOPRAN109457
TOPRAN109
AUTOMEGA3169801514B0K
AUTOMEGA3069801518E0F
AUTOMEGA3069801514B0K
AUTOMEGA1069801518E0K
AUTOMEGA1069801514B0S
AUTOMEGA1069801514B0J
AUTOMEGA3169801518E0F
AUTOMEGA3169801514B0S
ST-TEMPLIN010406108149
HERZOG GERMANY887156
FIRST LINEFBP3396
FIRST LINEFBP3272
FIRST LINEFBP3064
VEMA834295
VEMAK413406
VEMAK413401
ATE13.0460-7110
ATE13.0463-7110
ATE13.0470-7110
FAWFAW21938.20.3
FOMARFO906081
ZIMMERMANN21938.200.1
ZIMMERMANN23018.200.1
ATE13-0460-7110-2
ATE13-0463-7110-2
ATE13-0470-7110-2
BOSCH0.986.424.482
BOSCH0.986.494.050
CIFAM822-181-3
KAMOKAJQ1012646
VAG4B0698151J
ZIMMERMANN21938.200.2
BLUE PRINTADV184213
VEGGA33004
TOMEX1213
VAICO10-8146
VAICO10-8146-1
VAICO10-8346

Opinie (0)

 
Napisz swoją opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj