Gałki zmiany biegów 

Brak produktów w tej kategorii

Gałki zmiany biegów 

Wyposażenie wnętrza pojazdu powinno łączyć w sobie wysoką funkcjonalność i ergonomiczność, a przy tym być także dopasowane wyglądem do estetyki auta, aby zachować jej spójność. Środek auta to miejsce, w którym kierowca spędza najwięcej czasu podczas podróży, dlatego powinien być dopasowany do jego wymagań pod każdym względem – zarówno komfortu i bezpieczeństwa jazdy, jak i estetyki. Proponowane w naszym internetowym sklepie z częściami samochodowymi produkty spełniają oczekiwania pod tymi względami, stanowiąc trwałe, wygodne w użytkowaniu wyposażenie, dopasowane estetycznie do wyglądu wnętrza pojazdu.

Gałki zmiany biegów to element, od którego zależy wygoda obsługi skrzyni biegów. Ze względu na bardzo częste użytkowanie, musi być komfortowy w użyciu oraz zapewniać odpowiedni uchwyt, by kierowca mógł sprawnie i bezproblemowo zmieniać biegi podczas jazdy. Intensywna eksploatacja wymusza także konieczność zastosowania trwałych materiałów, które zbyt szybko się nie wytrą i nie zniszczą. Jest to także część, za pomocą której można nadać designowi pojazdu zupełnie nowego charakteru – np. bardziej sportowego czy klasycznego. Dostępne są gałki o wielu różnych kształtach, kolorach i stylu – najczęściej są to produkty uniwersalne, dopasowane do większości pojazdów z daną skrzynią biegów, dzięki czemu można z łatwością wymienić ten element w swoim aucie na nowy. Warto zwrócić uwagę na różnicę we wrzucaniu wstecznego biegu w różnych autach – część gałek jest przystosowana na skrzynie manualne, w których wsteczny jest podciągany. Aby upewnić się, czy dana gałka pasuje do wybranego pojazdu, wystarczy wejść w opis produktu, zawierający spis modeli samochodów, dla których dedykowana jest część.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości produkty, pochodzące od renomowanych producentów wyposażenia wnętrz samochodów. Oferujemy gałki zmiany biegów wykonane z bardzo trwałych materiałów, jak ręcznie obszywana skóra czy tworzywa sztuczne. Są to produkty odporne na zniszczenia, które wytrzymują lata eksploatacji w nienaruszonym stanie. Zapewniają użytkownikowi wygodę oraz odznaczają się estetycznym wykończeniem.

Gałki zmiany biegów – wymiana

Gałki zmiany biegów mogą ulec przetarciu na skutek częstego użytkowania – w takim wypadku warto jak najszybciej wymienić model na nowy, by operowanie skrzynią biegów nie stało się niewygodne i uciążliwe. Wadliwa gałka może znacznie utrudnić prowadzenie auta, a nawet doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj