Listwy wtryskowe 

Listwy wtryskowe

Listwy wtryskowe to jeden z najważniejszych elementów układu zasilania silnika spalinowego. Odpowiada ona za doprowadzenie odpowiedniej ilości paliwa do komory spalania, a jej najmniejsza niesprawność objawia się nie tylko spadkiem mocy, ale również brakiem kultury pracy silnika i może powodować kopcenie z rury wydechowej. Z myślą o klientach, dla których jakość prezentowana przez listwy wtryskowe jest najważniejsza przygotowaliśmy pełną ofertę produktową, którą staramy się nieustannie rozwijać wprowadzając nowe modele dopasowane do coraz to nowocześniejszych silników.

Brak produktów w tej kategorii

Listwy wtryskowe 

Silniki zasilane każdym rodzajem paliwa mogą posiadać w swojej budowie ten element. Dzięki odpowiednio szybkiej diagnozie możemy uniknąć naprawdę kosztownych napraw nawet całego silnika. Zwiększona lub zaburzona dawka paliwa może powodować wypalanie gniazd zaworowych, uszkodzenia tłoka, a nawet całkowicie unieruchomić samochód. Od szczelności połączeń między elementami układu paliwowego zależy również nasze bezpieczeństwo, nawet niewielki wyciek paliwa doprowadza nierzadko do pożaru i spalenia całego auta. Listwy wtryskowe to elementy zaprojektowane do konkretnych silników i swoimi parametrami odpowiadają ich zapotrzebowaniu a także przepustowości wtryskiwaczy.

W tej kategorii znaleźć można wiele stosowanych obecnie modeli listw wtryskowych dopasowanych do każdego silnika. Produkty te to zarówno oryginalne części zamienne, jak i markowe zamienniki gwarantujące zachowanie najsurowszych norm producentów. Sprawny układ wtryskowy to gwarancja nie tylko optymalnego spalania w cylindrach, ale również i mniejszej emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Nieprawidłowy skład mieszanki powodować może wzmożoną korozję układu wydechowego, uszkodzenia katalizatorów i filtrów cząstek stałych, a także spowodowane kopceniem zabrudzenia na samochodzie. Taki pojazd nie może przejść także przeglądu technicznego, a w razie kontroli patrolu wyposażonego w sprzęt do analizy spalin, pożegnamy się z dowodem rejestracyjnym.

Zalety zakupów u nas

Jako nieliczni dokładnie sprawdzamy każdy produkt trafiający do naszej oferty. Nie sprzedajemy listw wtryskowych, których to jakość pozostawia cokolwiek do życzenia. Ponadto też współpracujemy z dużymi dostawcami, którzy swoje produkty przekazują nam w najlepszych cenach. Dajemy gwarancję nie tylko zadowolenia i sprawności działania silnika, ale przede wszystkim zgodności z normami spalin spełnianymi przez samochód w momencie opuszczenia fabryki. Zwiększenie bezpieczeństwa wynikające ze szczelności i poprawności dostarczania paliwa to kolejny atut wymiany problematycznej listwy wtryskowej na nową. Oszczędności w paliwie wynikające z bardziej efektywnego spalania to kolejny plus wymiany wysłużonej lub uszkodzonej listwy na fabrycznie nową. Obecne silniki mają w końcu każdy element osprzętu zaprojektowany tak, by tylko w przypadku idealnej sprawności w pełni wykorzystywać swój potencjał. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z tej kategorii.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj