Klucze do filtra oleju 

Brak produktów w tej kategorii

Klucze do filtra oleju 

Jakiekolwiek zanieczyszczenia w układzie smarowania mogą doprowadzić do ogromnych szkód, w tym do zatarcia silnika, dlatego sprawność filtrów odgrywa ogromną rolę w codziennej eksploatacji pojazdu. Filtry wymagają regularnej wymiany, zgodnie z zaleceniami producenta – to w nich gromadzą się zatrzymywane zanieczyszczenia, dlatego z czasem mogą się zapchać, przez co znacznie zmniejszy się ich skuteczność i funkcjonalność. Do ich wymiany niezbędne są klucze do filtra oleju – specjalnie wyprofilowane narzędzia, dzięki którym można w łatwy i szybki sposób dokonać montażu i demontażu filtrów w samochodach. Dzięki zastosowaniu specjalnie stworzonych w tym celu narzędzi, zmniejsza się ryzyko nieprawidłowego założenia filtrów, które byłoby bardzo groźne dla pojazdu, naraziłoby bowiem układ na wyciek oleju, co również grozi zatarciem silnika.

W ofercie naszego internetowego sklepu z częściami samochodowymi znajdują się profesjonalne narzędzia, pochodzące od sprawdzonych producentów – dokładamy starań, by nasi klienci mieli dostęp do najwyższej jakości części, które spełnią ich oczekiwania pod każdym względem. Klucze do filtra oleju, znajdujące się w naszym asortymencie, odznaczają się dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie ulegają zniszczeniu nawet przy dużych przeciążeniach oraz częstej eksploatacji. Są wykonywane zgodnie z wymaganymi normami, przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, co wpływa na ich długą żywotność.

Oferujemy narzędzia o różnorodnych wymiarach, dostosowane do wielu typów filtrów, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas narzędzia odpowiadające jego potrzebom. Doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach warsztatowych, przy profesjonalnej wymianie filtrów oleju, jak i jako wyposażenie dla kierowców, którzy samodzielnie chcą dokonać wymiany.

Wymiana filtra oleju

Filtr oleju zazwyczaj wymienia się przy okazji wymiany samego oleju, co powinno następować przynajmniej raz do roku lub po przejechaniu od 15 do 30 tys. km, w zależności od zaleceń producenta. Warto o tym pamiętać, ponieważ w tym czasie filtr może ulec znacznemu zabrudzeniu, przez co nie będzie w stanie skutecznie pełnić swojej funkcji. Profesjonalne klucze do filtra oleju najlepiej sprawdzą się przy tym zadaniu, umożliwiając sprawną wymianę części.

Znajdujące się w naszej ofercie narzędzia są starannie dobierane przez fachowców, dzięki czemu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie w pełni funkcjonalne produkty.

Zawartość koszyka

Brak produktów

0,00 zł SUMA

Realizuj zamówienie

Szukaj